Çocuk Odası

2016 Cotton Box Bebek Uyku Seti Modelleri Ve Fiyatları

Cotton Box Bebek Uyku Takımları nevresimi , yorganı , çarşafı , yastık kılıfları , dekoratif kırlentleri ve rengarenk desenleri ile bebek odaların da bambaşka bir güzellik ve estetik yaratacağı gibi , bebeğinizin rahat ve huzurlu uyumasını da sağlayacaktır . Zararlı kimyasalların kullanılmadığı , birinci sınıf dolgu malzemesi ile tasarlanmış yorganı , anti-bakteriyel özelliği , organik dokusu ve yumuşacık kaliteli saf pamuklu kumaşı ile bebeğiniz sağlıkla uyuyup büyüyecektir . Çocuk Odası ve bebeklerin odaları en çok da kullanılan tekstil ürünlerinin kalitesi ve şıklığı ile dikkat çeker . Kaliteli kumaşların kullanıldığı nevresimler , yorganlar , perdeler , halılar tıpkı bebeklerin kıyafetlerin de olduğu gibi titizlikle seçilmelidir .

Bebeklerin hassas bedenleri en çok da ipeksi tenlerine dokunan kumaşlar dan ve bu kumaşların kokusun dan ve desenlerde kullanılan boyalar nedeni ile alerji olur ve bebekleri rahatsız eder . Cotton Box Bebek Uyku Seti Modelleri , bebeklerin odasına yakışacak sevimli baskı desenler veya nakış işlemeleri kadar soft renkleri ile de oldukça dikkat çekiyor . Kız bebeklere pembe , erkek bebeklere mavi renklerin kullanıldığı uyku setlerinin yanın da cinsiyet farkı olmaksızın her bebeğin yatağına yakışacak , beyaz , krem , sarı , lila , su yeşili gibi renkler de markanın bebe koleksiyonu için de en estetik tasarımlar olarak yer alıyor .

Cotton Box Bebek Uyku Setleri Ve Fiyatları ise 100 ve 110 tl olarak görünüyor , ancak markanın kampanyaları ve indirimleri gibi esnek ödeme koşulları da dikkate alınarak markanın uygun ödeme imkanlarını araştırabilirsiniz . Sizler için yepyeni sezon modelleri arasın dan seçtiğimiz Cotton Box 2016 Bebek Uyku Seti Modelleri ni galerimiz de derledik incelemenizi öneririz .

 

Bir önceki yazımız olan Çilek 2016 Yatak Örtüsü Modelleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 çilek yatak örtüsü fiyatları, 2016 çilek yatak örtüsü modelleri ve 2016 sezonu çilek yatak örtüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar