Ev Dekorasyonu

2016 Sezonunda Öne Çıkan Dekorasyon Trendleri

2016 Dekorasyon Trendleri estetiğin ilk bakışta dikkat çektiği farklı ve sade dekorasyonların yepyeni ve etkileyici detayları ile bu sezon çok daha zarif görünecek diyebiliriz . Duvar renklerinden , zemin desenlerine , aksesuardan mobilya ve etnik tasarımlara kadar bir çok göz alıcı detayı 2016 Sezonu Ev Dekorasyonları için de görmek mümkün . Geometrik desenleri ev tekstili ürünlerinde , seramikler , fayans ve zemin karoların da sıklıkla göreceğiz , etnik ve geometrik desenleri en çok da zemin ve duvar karoları gibi dekoratif tasarımlar üzerinde de görmemiz mümkün .

Ev Dekorasyonu için etkileyici ve modern bir şıklık yaratmak isteyenlerin tercihi bu yılda sade ve ferah stili ile dikkat çeken iskandinav tarzı mobilyalar bu sezon oldukça popüler , açık tonlarda ahşabın hakim olduğu mobilyalar , dekoratif duvar rafları , kitaplıklar ve bu tarz dekorasyonları öne çıkaran açık renkler özellikle evinin dekorasyonun da sadeliği tercih edenler tarafın dan her mevsim tercih ediliyor . Altın ve bakır renkleri de duvar kağıtları , tekstil ürünlerin desenlerin de , metal ayaklı mobilyalar da ve aksesuarlarda bir hayli göreceğimizi söyleyebiliriz .

Metalik renklerin kullanıldığı duvar kağıtları evinizin her bölümünün duvarların da rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar olarak görülüyor . Öne Çıkan 2016 Dekorasyon Trendleri ile ilgili görselleri sizler için derledik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Pastel Renkler İle Romantik Ev Dekorasyonları 2016 başlıklı makalemizde 2016 pastel dekorasyon renkleri, ev dekorasyonu ve pastel renkler ile dekorasyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar