Çocuk Odası

2017 Bebek Beşiği Modelleri Ve Fiyatları

Bebek odaların da belkide en çok dikkatle seçilmesi gereken ürün bebeğinizin uyuyarak gelişip büyüyeceği karyolası ve beşiği olmalıdır . Aslında bebekler için seçeceğiniz her ürün titizlikle ve iyi bir araştırma ile alınmalıdır . 2017 Bebek Beşiği Modelleri hem çok estetik hem de çok güvenli ve rahat , bu güzel beşiklerde bebeğiniz için gerekli olan her türlü konfor ve rahatlık uzun araştırmalar sonucu tasarlanarak hazırlanmış . Bebekler için çok ünlü ve güvenilir markalar var ve tasarladıkları her ürünü garantili olarak satışa çıkarıyorlar sizin de önceliğiniz bu markaların ürünlerini satın almak olmalıdır . 2017 Bebek Beşiği Fiyatları her markanın ve her modelin değişiklik gösteriyor ancak iyi bir beşik ortalama olarak 500 tl civarı diyebiliriz .

Yeni doğan bebekler sürekli uyurlar bunun için yattıkları yatakları , karyolaları ve beşikleri çok sağlıklı ve rahat olmalıdır . Yeni Moda Bebek Beşikleri bebeğiniz ile birlikte büyüyecek , uzayacak , bakımında gerekli olan her ürünü depolayacak özel bölmeleri olacak ve bakım üniteleri ile bebeğiniz büyürken size de kolaylık sağlayacak nitelikte olmalıdır . Bebek beşiği seçerken hangi özellikleri olmalı ve nelere dikkat etmeliyiz , öncelikle beşiğin yapımında kullanılan malzemelerin hiç bir zararlı kimyasal kullanılmadan doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olması gerekir , boya ve ahşap kokusu olmamalıdır . Sallanan özelliği olmalı , kumaş kısımların çıkarılıp yıkanabiliyor olması gibi özelliklere dikkat edilmeli .

Bebeğinizin rahat etmesi için kullanacağınız beşiğin bir takım özellikleri de olmalı her yıl yeni bir beşik almak istemiyorsanız bebeğiniz yürüyene kadar aynı beşikte uyusun diyorsanız uzayan modelleri seçmenizi öneririz , bu beşikler Çocuk Odası dekorasyonuna da çok yakışacaktır . 2017 Sezonu Bebek Beşik Modelleri arasın dan seçtiğimiz tasarımları incelemenizi tavsiye ederiz .

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Bebek Odası Dekorasyon Renkleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 bebek odası dekorasyon renkleri, 2016 bebek odası dekorasyonları ve bebek odaları için dekorasyon renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar