Duvar Kağıtları

2017 Dekorasyon Trendi Dekoratif Beton Duvarlar

Duvar dekorasyonların da inanılmaz bir değişimin söz konusu olduğu son yıllar da Duvar Kağıtları , dekoratif paneller , yepyeni boya uygulamaları ve sonun da doğal bir hava yaratan Dekoratif Beton Duvarlar ile de taçlandırılmış oldu . Doğallığın serin ve yalın hali olan her tasarımın moda olduğu ve tüm yaşam alanların da doğadan esinlenerek tasarlanmış ürünlerin kullanılması bir çoğumuz için de gerçekten sevindirici bir durum . Dekoratif sıva ile doğal ve sanatsal duvarlar yaratarak eşsiz ve sadece size özel bir şıklık yaratacaksınız .

Kalekim Betonart Fresh Sıva nerede kullanılır ve nasıl uygulanır diye merak edenler için de küçük bir araştırma yaptık . İki farklı ürün olan Betonart ve betonart fresh sıva hem iç hem de dış cephe duvarların da kullanılıyor , sadece bu iki farklı ürünün farklı özellikleri nedeniyle kullanım alanların da bu özellikleri tercih nedeni olacaktır . Betonart fresh sıvanın kokuları hapsetme özelliği nedeniyle iç dekorasyon da daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz . Tüm yaşam alanlarının duvarların da özellikle ev dekorasyonun da salon ve şıklık yaratmak istediğiniz diğer bölümlerin duvarların da rahatlıkla tercih edilebilir .

2017 Dekorasyon Trendi Beton Duvarlar doğal renk tonları olan toprak rengi ve grinin diğer tonları olarak gösterilebilir , nötr tonların her renk ile muhteşem bir uyumu olduğunu düşünerek iç dekorasyon da duvarlar da bu tarz bir güzelliğin ne büyük avantajlar sağlayacağını da belirtmek isteriz .

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Dekoratif Desenli Mutfak Duvar Kağıdı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 dekoratif desenli mutfak duvar kağıtları, duvar kağıtları ve mutfak duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar