Ev Dekorasyonu

2017 Modası ( Greenery ) Yeşil Renkli Dekorasyon Önerileri

Pantone 2017 yılının rengi olarak Türkçe anlamı yeşillik olan Greenery rengini belirledi . Ev Dekorasyonu için bu güzel rengi ve yakın tonlarını nasıl kullanacağımızı sizler için araştırdık , en çok bilinen yeşil kombinleri krem , beyaz , gri ve sarı olarak öne çıkıyor ancak yeşil rengin farklı tonları ile hangi renkler uyumlu ve Yeşil Renkli Dekorasyonlar nasıl olmalı gelin hep beraber inceleyelim . Doğanın en tatlı rengi olan yeşil , huzuru , ferahlığı ve yaşam alanımıza doğaya ait bir hava da taşıyor .

2017 Modası Greenery Rengi Dekorasyonlar tüm yaşam alanların da rahat ve huzurlu bir hava estirebilir , bu güzel renk tonunu isterseniz mobilyalarınız da isterseniz duvarlarınız da isterseniz de sadece aksesuar ve ev tekstili ürünlerin de kullanabilirsiniz .  Yeşilin en doğal tonu olan Greeneri , perde ve halılar da , koltuklarınızı süsleyen yastıklar da , aksesuarlar ve başka detaylar da kullanılabilir ancak önemli olan bu renk ile yapacağınız başka renk kombinleri olacaktır .

Yeşil Renkli Dekorasyon Önerileri için de en güzel renk kombinasyonları , sarının her tonu , griler , pudra pembeler , pastel mavi , beyaz ve krem tonlarının olduğunu söyleyebiliriz . Kullanacağınız yeşil rengin koyu veya açık ton oluşu seçeceğiniz diğer renk tonlarını belirleyecektir , sizler için seçtiğimiz örnek modelleri inceleyerek renkler ve kombinasyonları hakkın da rahatlıkla fikir sahibi olabilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Koyu Renk Duvarlar İle 10 Etkileyici Ev Dekorasyon Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2017 koyu renkli duvar dekorasyonları, ev dekorasyonu ve ev dekorasyonunda koyu renkli duvarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar