Ev Tekstil

2017 Trendi 3D Dijital Baskı Desenli Halılar

Son yılların en sevilen tasarımları olan 3D teknolojisi ile inanılmaz etkileyici bir havası olan baskı resimler , desenler yaşam alanlarının estetiği için kullanılıyor . Ev dekorasyonun da duvar kağıtların dan , Ev Tekstili ürünlerine , zemin kaplamalarına ve diğer bir çok alanda hayranlık uyandıran bir görsellik yaratan son teknolojiyi hepimiz çok sevdik . 2017 3d Desenli Halılar bir kaç sezon dan beri oldukça ilgi görüyor özellikle resim baskılı olan halılar evlerimize ayrı bir hava katıyor , genç ve çocuklar için rengarenk resim baskıları , inanılmaz ilginç desenler zeminlerde harikalar yaratıyor diyebiliriz .

2017 Trendi 3d Baskılı Halılar çok farklı resim ve desen seçenekleri ile her zevke hitap ederek her evin dekorasyonuna dikkat çeken bir çekicilik kazandırıyor . Özel tasarım baskılar da isterseniz sadece size özel çalışmalar yapan çok seçkin markalar da bulunuyor , sevdiğiniz fotoğraf veya resimleri istediğiniz büyüklükte halılara baskı yapabiliyorlar . 2017 3D Dijital Baskılı Halılar bu sezon da oldukça popüler , mutfaktan koridorlara , salondan oturma odası ve yatak odasına kadar şıklık yaratmak istediğiniz her alanın zeminin de kullanabilirsiniz .

Üç Boyutlu Dijital Baskılı Halılar arasın dan sizin de hoşunuza gidecek çok güzel bir kaç farklı model halıyı seçerek bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Devasa Chunky Örgü Battaniyeler Ve Yapılışı başlıklı makalemizde chunky örgü battaniyeler, devasa battaniye yapılışı ve devasa chunky battaniyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar