Ev Dekorasyonu

2017 Yılının Çarpıcı Dekorasyon Trendleri

2017 Dekorasyon trendleri huzur veren renklerin , etkileyici desenlerin ve daha çok rahata dayalı konforlu bir dekorasyona göz kırpıyor diyebiliriz . Gösterişten çok konforu ve rahatlığı taşıyan mobilyalar , rengarenk ev tekstili ürünleri halısından perdesine ve diğer tüm detaylara kadar inanılmaz estetik desenleri ve kaliteli kumaş seçenekleri ni de beraberin de getiren oldukça şık bir sezona giriyoruz . Çarpıcı Dekorasyon Trendleri arasın da öncelikle desenler ve renkler dikkat çekiyor , tropik desenler , mandala desenleri , geleneksel etnik desenler , geometrik şekiller ve modası hiç geçmeyen çizgi desenler Ev Dekorasyonu için oldukça iddialı seçenekler arasın da sayılabilir .

Mobilya renklerin de beyaz rengin yerini krem tonları ve ahşabın açık tonları ile doğal ahşap renkleri aldı diyebiliriz . Klasik dekorasyon trendlerini modern ve çağdaş stiller ile iç içe kombinleyen son yılların akımı bu sezonun da en beğenilen tarzları arasın da yerini aldı . 2017 Yılının Dekorasyon Trendleri eskinin yeni ile harmanlandığı içimizi ısıtacak konforlu tasarımları ile evimiz de her zaman ferah ve huzurlu bir hava esecektir . Pastel renklerin yumuşak ve rahatlatan etkisini mutfaktan banyoya , salondan yatak odasına kadar her köşede hissedeceğiz .

Metalik detaylar bu sezon eskitme bakır , pirinç ve okside metal gibi altın rengi tasarımlar olarak da görülüyor , ışıltılı desenler hem duvar kağıtları hem de ev tekstili ürünleri üzerin de bolca görülecek . Gri rengin saltanatı bu yıl da devam ediyor , duvar boyasın da , döşemelik kumaşlar da grinin her tonunu görebiliriz . 2017 Çarpıcı Ev Dekorasyonları ile sizlerde evinizde farklı bir konfor ve farklı bir şıklık yaşayabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Endüstriyel Loft Stili Ev Dekorasyon Fikirleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 ev dekorasyon fikirleri, 2017 loft ve endüstriyel dekorasyon fikirleri ve endüstriyel ev dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar