Ev Dekorasyonu

Balkonlar İçin En Güzel Çiçek Aranjmanları 2017

Havalar ısınmaya başladı ve ilkbaharın rengarenk coşkusu şimdiden kendini hissettirmeye başladı . Ev Dekorasyonu için de açık havanın en keyifli ortamı olarak dekorasyonun dışa uzanan bir dalı olarak adlandırdığımız balkonlar , bahçe keyfini sunan mütevazi imkanları ile özellikle bahar ve yaz sezonun da huzurlu ve rahat bir bölüm olarak evimize ferahlık katıyor . Çiçeklerle Balkon Dekorasyonu en çok rengarenk ve dekoratif saksılar da yetiştirdiğimiz mis kokulu çiçeklerin şık dizaynları ile dikkat çekiyor . Balkon korkulukların da sevdiğiniz ve balkonunuzun dekorasyonuna uyumlu dekoratif saksılar için de baharın en güzel ürünü olan çiçekleri titizlikle yerleştirerek balkonunuza adeta bir mini bahçe havasını taşıyabiliriz .

En Güzel Balkon Çiçekleri hem renklerine göre hem de türlerine göre şık bir uyum sağlayacak şekilde tüm balkonu kaplayacak şekilde veya dekoratif köşeler yaratarak çiçeklerle süsleyebilirsiniz . Balkonda yetiştireceğimiz en bilinen çiçek türleri , begonyalar , petunyalar , sandunya , karanfil , lobelya , krizantem , ipek çiçeği , ortanca , hercai menekşeler , fuşya ve küpe çiçeği gibi türler hem bakımı kolay olduğu için hem de ilkbaharın ilk ayların dan sonbaharın son günlerine kadar güzel çiçeklerini açmaya devam eden çok da nazlı olmayan türlerdir . Balkonlar İçin Çiçek Aranjmanları aynı türden farklı renklere sahip çiçekler ile veya farklı türleri en şık kombinler halin de ister duvarlar da ister balkon kenarların da veya sarkıt saksılar da tavandan yerleştirerek hoş ve etkileyici bir dekorasyon yaratabilirsiniz .

Mart ayı çiçeklerinizi yetiştirmeye başlamak ve balkon da yerlerini hazırlamak için en uygun zamandır , yani şimdi çiçekler için tam zamanı geldi diyebiliriz .  Sizlere ilham verecek En Güzel Balkon Çiçek Aranjmanları ve balkonunuz da nasıl bir dekor oluşturacağınızı gösteren birbirinden güzel 2017 Balkon Dekorasyon Fikirleri içeren galerimizi incelemenizi öneririz .

 

Bir önceki yazımız olan Keyifli Ve Güzel Balkonlar Nasıl Dekore Edilir 2017 başlıklı makalemizde 2017 balkon dekorasyon modelleri, balkonlar nasıl dekore edilir ve en güzel balkon dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar