Banyo

Banyo Dekorasyonunda 2017 Trendleri

Banyolar son yıllarda evin diğer bölümlerinin konforu ve şıklığı ile adeta yarışır oldu , hem estetik hem de rahatlık olarak geçtiğimiz yıllara bakarak inanılmaz bir gelişme kaydeden Banyo dekorasyonları , gösterişli klasik tarz dan lüks ve konforlu dekorasyonlara , lüks modern tarz dan romantik shabby chic ve nostaljik country stiline kadar bir çok farklı modeli ile içinden çıkmak istemeyeceğimiz mekanlara dönüşüyor . 2017 Banyo Dekorasyon Trendleri hamam tarzı keyifli banyolar , mavi beyaz çini desenli fayanslar , nostaljik musluk bataryaları ve aksesuarları ile tam bir arınma merkezi havasını taşıyor .

2017 Banyo Dekorasyon Modelleri arasın da kadınsı bir şıklığı yaşatan shabby chic ve country tarzı dekorasyonları da unutmamak gerekir , beyaz ve pastel renklerin öne çıktığı bu huzur dolu dekorasyonlar da içinizi ısıtan bir sıcaklık var . Doğal taş ve mermerin çekiciliğini bu yıl banyoların zemin ve duvarları gibi lavabo , küvet ve duş kabinlerin de de görmemiz mümkün . 2017 Banyo Dolap Trendleri ise suya ve buhara dayanıklı metalik tasarımlar kadar banyolara çok yakıştığını düşündüğümüz doğal ahşabın yılı olacak diyebiliriz , ahşap dolaplar , askılıklar , raflar ve benzeri tasarımlar ahşabın en doğal hali ile banyolara şıklık katacak .

Lüks ve gösterişli banyolarda altın varaklı rengarenk mobilyalar , aksesuar güzelliğinde bataryalar en modern tasarımlar ile birlikte muhteşem bir dekorasyon olarak karşımıza çıkıyor . Evinize yakışan güzel ve keyifli bir banyo dekore edecekseniz 2017 Trendi Banyo Dekorasyonları nı mutlaka araştırmalısınız , sizlere yepyeni fikirler verecek en son modelleri bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Göz Alıcı Shabby Chic Banyo Dekorasyonları 2017 başlıklı makalemizde 2017 banyo dekorasyon modelleri, banyo ve göz alıcı shabby chic banyolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar