Banyo

Banyolarda Yeni Trend Ayaklı Lavabo Modelleri 2017

Son yılların en çok ilgi gören tasarımların dan olan Banyolarda Yeni Trend Ayaklı Lavabo Modelleri 2017 sezonunun da en popüler tasarımları olarak gösterilebilir .

Banyolarda Yeni Trend Ayaklı Lavabo Modelleri 2017

Her banyonun kendine özgü bir havası vardır ve belli bir tarzın etkisi ile dekore edilmiştir , bazen banyoların büyük veya küçük oluşu da banyomuzun dekorasyonun da kullanacağımız tasarımlarda seçim yaparken bir hayli etkili oluyor .

Banyolarda Yeni Trend Ayaklı Lavabo Modelleri 2017

Banyolarda Yeni Trend Ayaklı Lavabo Modelleri 2017

Ayaklı Lavabolar her banyoya yakışacak estetik bir duruşa sahiptir , banyonuz da hangi tarz dekorasyonu seçmiş olursanız olun bu tarz lavabolar mutlaka uyum sağlayacaktır . Banyo dekorasyonun da vitrifiye seçimlerinden , dolaplardan tutunda seramik ve fayanslara kadar her parça birbirine uyum için de olmalıdır , klozet ve Lavabo Modelleri adeta takım olmalıdır .

beyaz ayakli lavabo

beyaz ayakli lavabo

 

Banyonuz da kullanışlı ve şık bir lavabo seçimi diğer tüm detaylar gibi banyonuzun kullanım alanının ölçüleri ile doğrudan bağlantılı olacaktır . Büyük ve ferah banyolar da istediğiniz her parçayı rahatlıkla dekorasyona ekleyebilirsiniz ancak söz konusu küçük banyolar olunca bir hayli düşünerek karar vermek gerekiyor , örneğin ayaklı lavaboların küçük ve dar banyolara pek uygun olmadığı düşünülüyor .

modern tarz ayakli lavabo

modern tarz ayakli lavabo

Askılı lavaboların alt kısmın da raf veya dolap gibi detaylar yer aldığı için özellikle dar ve küçük banyolarda çok daha kullanışlı olacağı söylenebilir . Banyonuzun dekorasyonun da sadeliği ve dekoratif şıklığı ile göz alıcı bir lavabo kullanmak istiyorsanız sizlere önerebileceğimiz en estetik tasarımlar olarak Ayaklı Lavabo Modelleri ni gösterebiliriz .

modern tasarim beyaz ayakli lavabo

modern tasarim beyaz ayakli lavabo

Hemen her rengi bulunan lavaboların beyaz , siyah ve gri tonları banyonuzun dekorasyonun da oldukça zarif bir şıklık yaratabilir . Dekoratif tasarımları ile dikkat çeken Ayaklı Banyo Lavaboları her tarz dekore edilmiş banyolar için tercih edilebilir , klasik veya modern dekorasyonlar gibi daha bir çok farklı banyo dekorasyonun da bu tarz lavabolar inanılmaz bir şıklık yaratıyor .

italyan tasarimi ayakli lavabo

italyan tasarimi ayakli lavabo

Banyonuza yakışacak estetik ve kullanışlı bir lavabo arayışı içindeyseniz eğer sizler için Yeni Trend Ayaklı Lavaboları seçerek bir araya getirdik . Seçtiğimiz tasarımların her biri kalitesi ile yakından tanıdığımız ünlü markalara aittir , bir kaç modelin İtalyan tasarımı olduğunu da söylemeliyiz .

dekoratif ayakli lavabo modelleri

dekoratif ayakli lavabo modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Banyonuzu Güzelleştirecek Desenli Fayans Modelleri 2017 başlıklı makalemizde Banyonuzu Güzelleştirecek Desenli Fayans Modelleri 2017 ve desenli fayans modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar