Banyo

Banyonuzu Güzelleştirecek Desenli Fayans Modelleri 2017

Banyoların dekorasyonu etkileyen en gösterişli parçaları zemin ve duvar kaplamalarıdır , Banyonuzu Güzelleştirecek Desenli Fayans Modelleri 2017 yılında rengarenk bir çeşitliliği gözler önüne seriyor .

Banyonuzu Güzelleştirecek Desenli Fayans Modelleri 2017

Fayans Modelleri de yepyeni boyut ve şekilleri ile dikkat çekiyor , petek fayanslar gibi geometrik şekillere sahip son moda banyo seramikleri zengin model seçenekleri ile her tarz banyoya sayısız alternatif sunuyor . Rengarenk desenleri ile klasikten moderne kadar çok farklı banyo dekorasyonlarına seçenekleri bulunan Desenli Fayanslar , hayranlık uyandıran patchwork seramikler , çini desenli fayans ve karolar , modern ve dekoratif desenler gibi daha bir çok dekoratif şıklığı sunuyor .

Banyonuzu Güzelleştirecek Desenli Fayans Modelleri 2017

Banyonuzu Güzelleştirecek Desenli Fayans Modelleri 2017

Son yıllarda zemin ve duvarları aynı model fayanslar ile kaplamak oldukça moda , daha çok retro tarzı banyolarda görmeye alıştığımız bu uygulama klasik çini desenleri ile de geleneksel özellikli hamam tarzı banyolarda dikkat çekiyor . Lüks ve gösterişli bir banyo dekore etmeyi düşünüyorsanız eğer Desenli Fayans Modelleri ile düz renkli fayans kombinleri yaparak da banyonuz da muhteşem bir görsel yaratabilirsiniz .

siyah beyaz desenli banyo fayanslari

siyah beyaz desenli banyo fayanslari

Duvarlar için kullanılan seramiklerin parlak ve kaygan yüzeyleri zemin kaplamaları olarak tasarlanan fayanslarda kaymayı önleyen sert yüzeyleri ile son derece uygun tasarımlar olarak üretiliyor . Banyo dekorasyonlarında ilk dikkat çeken tasarımlar olan Banyo Fayansları genel olarak duvarlar da ve zeminlerde farklı ancak uygun renk ve desenleri ile tercih edilir ancak bu hem sizin zevkinize hem de banyonuz da tercih ettiğiniz dekorasyon tarzına göre değişiklik gösterebilir .

patchwork desenli fayanslar

patchwork desenli fayanslar

Tek renkli sade bir banyo dekore etmeyi düşünüyorsanız sizlere önerimiz dikey veya yatay bordur fayansları mutlaka denemelisiniz . incelemenizi önereceğimiz Banyo Zemin Karoları ile ilgili makalemiz sizlere çok şık fikirler verecektir .

modern desenli banyo fayanslari

modern desenli banyo fayanslari

Banyoların yepyeni dekorasyon fikirleri ve dekorasyonlara yön veren seramik , fayans ve karoları ile ilgili yazdığımız bir çok etkili makalemiz bulunuyor , güncel fikirler ve yeni trendler hakkın da araştırarak elde ettiğimiz en şık örnekleri de sizlere ilham vereceğini düşünerek sık , sık güncelliyoruz . Yeni ve keyifli bir banyo dekore etmeye karar verdiyseniz eğer bizim de sizlere faydası olacağını düşündüğümüz örnek modelleri incelemenizi öneririz .

desenli banyo fayanslari

desenli banyo fayanslari

 

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyonuna Estetik Katan Zarif Detaylar başlıklı makalemizde banyo, banyo dekorasyon modelleri ve banyo dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar