Banyo

Banyonuzun Havasını Değiştirecek 3D Zemin Kaplama Modelleri 2017

Sizlere teknolojinin en son yeniliklerin den olan 3d tasarımlarının en çarpıcı örnekleri olarak gösterebileceğimiz zemin , duvar ve tavan kaplamaları olan poliüretan epoksi tasarımlarından bahsetmek istiyoruz . Evinizin dekorasyonun da Banyo , mutfak ve farklı bir görüntü yaşamak istediğiniz her bölümün duvarları , tavanları ve zeminlerin de bu dekoratif şıklığı kullanabilirsiniz . 3D Banyo Zemin Kaplamaları ile banyonuzda inanılmaz bir dekor oluşturacaksınız , banyolara çok yakışan su , deniz , balık , dere taşları , kumsal ve benzeri resimleri üç boyutlu olarak zeminlere uygulatıp ferah ve etkileyici bir banyo dekore edebilirsiniz .

2017 Banyo Zemin Kaplaması Modelleri arasın da görselliği ile ilk bakışta hayranlık uyandıran epoksi kaplamalar , üç boyut teknolojisi ile en sevdiğiniz resimleri adeta uzansanız dokunabilirmişsiniz hissi uyandıran büyüleyici güzelliği mutlaka düşünmelisiniz . Üç boyutlu zemin kaplamaların da şaşırtan etkiye sahip resim baskıları mekanlar da gerçekçi bir güzelliği yaşatacaktır .

Banyonuzun Havasını Değiştirecek 3D Zemin Kaplamaları arasın dan en popüler olan deniz temalı örnek modelleri seçerek sizin de banyonuza ilham kaynağı olacak tasarımları derledik inceleyerek sıradan banyonuza muhteşem bir şıklık kazandırabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Hayranlık Uyandıran Lüks Banyo Dekorasyon Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 banyo dekorasyon modelleri, banyo ve hayranlık uyandıran banyo dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar