Çocuk Odası

Bebek Odası İçin Halı Seçimi Nasıl Yapılmalı 2017

Bebek odaların da en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de Bebek Odası Halı Seçimi olmalıdır , toz tplayan uzun tüylü halılar ve duvardan duvara tüylü halılar bebeğinizin odasın da asla kullanmamanız gereken modellerdir . Çocuk Odası için bile bu tarz tüylü halıları ve tozu içine hapseden tüylü duvardan duvara halıları kesinlikle önermiyoruz . Bebeğinizin odasın da duvardan duvara bir halı kullanacaksanız eğer bu halı kesinlikle kısa tüylü veya tüysüz bir model olmalıdır , uzun yumuşacık tüylü halıları seviyorsanız ve bebeğinizin odasına da yakışacağını düşünüyorsanız eğer bu durumda da küçük parça halıları tercih etmenizi öneririz , sık yıkamak ve kolay kuruması için lastik tabanlı yumuşak çamaşır makinesin de kolaylıkla yıkanan yeni halıları mutlaka görmenizi öneririz .

Bebek Odası Halısı Nasıl Seçilmeli sorusunun cevabı ise öncelikle kaymayan lastik tabanlı olmalıdır , anti-bakteriyel özellikte olmalıdır , küçük parça olmalıdır , az desenli ve açık renkli olmalıdır , mümkünse kısa tüylü veya hiç tüyleri olmayan kilim veya kumaş tarzı halılar seçilmelidir . Uzun tüylü halıların tozu içine alarak depolaması bebeklerin nefes almasını engelleyen ciddi sağlık sorunları yaratır , uzun tüylü bir halı kullanacaksanız eğer makinede sık yıkamanız için yumuşak ve küçük parça halı seçmelisiniz . Bebek Odası Halı Seçimi Nasıl Yapılır diye merak edenlerin bu kuralları mutlaka bilmesi gerekir .

Bebek Odası İçin Halı Nasıl Seçilir sorusuna çok fazla detaylı olmasa da açıklık kazandırdığımıza inanarak sizlere değişik fikirler verecek en şık örnek modelleri paylaştık inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan İstikbal Çocuk Odası Halı Modelleri Ve Fiyatları 2017 başlıklı makalemizde 2017 istikbal çocuk halısı modelleri, çocuk odası ve istikbal 2017 çocuk odası halı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar