Ev Dekorasyonu

Birbirinden Güzel 10 Dekoratif Oda Bölme Fikirleri 2016

Stüdyo daireler gibi geniş ve büyük odalara sahip evler , açık mutfaklar , büyük salonlar , çok geniş banyolar ve benzeri alanlar da farklı kullanım alanları yaratmak için sıklıkla kullanılan bir yöntemdir Dekoratif Oda Bölme Fikirleri . Büyük bir ustalık gerektirmeyen portatif paravanlar , kolayca uygulanabilen seperatörler , taşınabilir dekoratif paravanlar , duvar panelleri gibi daha bir çok ilginç 2016 Dekoratif Oda Bölücüler hem hazır satılıyor hem de sizin isteğiniz doğrultusunda ustasına yaptırılabiliyor .

Sadece büyük alanları bölmek için değil bazen göz önünde olmasını istemediğiniz alanları gizlemek için de bu tarz uygulamalar kullanılıyor . Örneğin yemek odanızı oturma alanın dan ayırmak için , yatağınız kapıya direkt olarak bakıyorsa eğer kapı ve yatağın arasına şık bir paravan yerleştirebilirsiniz , veya eviniz de görülmesini istemediğiniz fazla eşyaları depoladığınız bir alan için de bu tarz bir panel kullanabilirsiniz . Ev Dekorasyonu için de bir çok alanı ayırmak , dekoratif bir şıklık yaratmak veya başka sebeplerden ayrı bir bölüme ihtiyaç duyabilirsiniz bu gibi durumlar da sizler Birbirinden Güzel Oda Bölme Fikirleri inanılmaz çözümler sunuyor .

Evinizin havasını değiştirecek ve çok daha rahat alanlar yaratmanızı sağlayacak 10 Dekoratif Oda Bölücü Modeli ni sizler için seçerek bir araya getirdik inceleyerek çok daha yaratıcı fikirler bulabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Yemek Odalarında Renkli Dekorasyon Fikirleri 2016 başlıklı makalemizde ev dekorasyonu, renkli yemek odası dekorasyonları ve yemek odası dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar