Ev Tekstil

Birbirinden Güzel 10 Yolluk Halı Modeli 2017

Dar ve uzun koridorlar , yatak odaları , dar ve uzun mutfaklar gibi merdivenler için de tercih edilen Yolluk Halı Modelleri rengarenk desen , desen tasarımları kadar düz renkli ve kendinden desenli modelleri ile hayranlık uyandıran zengin bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor . 2017 Yolluk Halı Modelleri arasın da her tarz dekorasyona uygun , renkleri ve desenleri gibi klasik uzun halı olmanın dışında oval kenarlı halılar da bu sezon oldukça moda . Yeni moda halılar da özellikle de yolluk halılar da pek görmeye alışık olmadığımız saçaklar oval yolluklar ile bir hayli dikkat çekiyor .

Düz renkli kabartma desenli , patchwork desenler , klasik , modern ve country tarzı gibi dekorasyonlar için tasarlanmış pastel renkli çiçekli modelleri , resim baskılı yolluk halılar ve daha yüzlerce şık tasarımı ile ev dekorasyonlarına göz alıcı bir şıklık kazandırıyor .Birbirinden Güzel Yolluk Halı Modelleri sezonun moda renkleri ve trend desenleri gibi dokusal özellikleri , kaymaz taban ve anti-bakteriyel özellikleri ile de oldukça dikkat çekiyor .

Ev Tekstili alanın da kalitesi , estetiği ve yenilikleri ile yakından tanıdığımız dünyaca ünlü markaların her sezon yenilenen halı koleksiyonların da şık ve estetik tasarımları ile dikkat çeken yolluk halıları her tarz dekorasyona ait parçalar olarak görüyoruz . Evinizin koridoru , mutfağı , yatak odası veya merdivenleri için güzel yolluklara ihtiyacınız varsa biz sizler için yeni sezonun En Güzel 10 Yolluk Halı Modeli ni seçerek derledik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan English Home İlkbahar Nevresim Takımları 2017 başlıklı makalemizde 2017 english home nevresim takımları, english home 2017 ilkbahar nevresim takımları ve english home ilkbahar nevresimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar