Diy

Birbirinden Güzel El Yapımı 10 Dekoratif Paspas Modeli 2017

Ev dekorasyonun da banyodan mutfağa kadar her alan da kullanılan Dekoratif Paspas Modelleri , sadece kapı önlerin de değil , banyolar da küvet ve duş kabinlerinin önünde , lavabo önünde ve banyonuz da küçük bir halı olarak da kullanabileceğiniz Birbirinden Güzel El Yapımı Paspaslar ile dekorasyonu tamamlıyor . El becerisine sahip olanların yaratıcı zekaları ile tasarladıkları Diy projeleri arasında da sıklıkla karşımıza çıkan dere taşları ile yapılmış dış kapı önleri için paspaslar hem çok dekoratif hem de eşsiz tasarımlar olarak bir hayli dikkat çekici .

Eski penyeleri keserek ip haline getirilip tığ veya şiş yardımı ile örülen modeller , penye kumaşları kesip ilmek , ilmek düğümlenerek yapılan yumuşacık paspaslar , ister tek renk , isterseniz de rengarenk penye kumaşlar ile son derece kolay ve güzel tasarımlar olarak görülüyor . Rengarenk keçe ponponlarının göz alıcı güzelliği ile dikkat çeken ponpon paspaslar , ponpon paspasların bir başka versiyonu olan yün ponponlarla yapılmış rengarenk modeller ve benzeri bir çok farklı malzeme ile 2017 El Yapımı Paspas Modelleri sizlere de ilham verecek yapımı kolay ve bir o kadar da eğlenceli çalışmalar olarak büyük bir ilgi görüyor .

Yapılışı kolay ve eğlenceli paspas tasarımları arasın dan sizler için seçtiğimiz El Yapımı 10 Dekoratif Paspas Modeli ni bir araya getirdik . El örgüsü sanatının en estetik tasarımları olan son derece güzel rengarenk yünlerden örülmül şekilleri ile hayranlık uyandıran bu harika modelleri mutlaka incelemenizi öneririz .

Bir önceki yazımız olan Eski Araba Lastiğinden Dekoratif Tasarımlar 2017 başlıklı makalemizde 2017 eski lastikten dekoratif tasarımlar, araba lastiğinden dekoratif tasarımlar ve diy hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar