Çocuk Odası

Confetti Çocuk Odası Halı Modelleri 2017

Çocuk Odası dekorasyonun da her parça birbirini tamamlayan güzel ve sıcak bir uyum içindedir , renklerin ve desenlerin odada bulunan tüm tekstil ürünlerin de sadece çocukların beğeneceği onların gözünde güzel olan resimler , çiçekler , böcekler ve hayali masal kahramanları olarak her parçada ayrı bir hikaye anlatıyor . 2017 Çocuk Odası Halıları ünlü markaların halı koleksiyonları arasın da çocuklar için özel olarak hazırlanmış çok güzel modelleri ile dikkat çekiyor . Confetti Çocuk Odası Halı Modelleri bebek odaları dahil tüm yaş grubunda olan çocuklar için her türlü detay titizlikle incelenerek onların sağlığı dikkate alınarak hazırlanmış son derece kaliteli tasarımlar olarak büyük bir ilgi görüyor .

Anti-bakteriyel özellikli halılar , organik doğal boyalar kullanılarak çocuklara zarar verecek hiç bir kimyasal içermiyor . Bebeklerin ve küçük çocukların odalarında sevimli hayvancıklar , rengarenk yıldız desenleri , kuş kafesleri , kalpler ve benzeri desenler kullanılırken biraz daha büyük çocukların odaların da eğitici oyun desenli halılar tasarlanarak her yaş çocuğun kapasitesine göre yüzlerce güzel seçenek olarak karşımıza çıkıyor .

Klasik halı modellerinin dışında şekilli halılar da çocuklarınızın odalarına çok yakışacak seçenekler olarak bir hayli güzel görünüyor .2017 Confetti Çocuk Halısı Koleksiyonu için den hem kız çocuklarının odaları için hem de erkek çocuklarının odaları için yepyeni seçenekler olarak bir kaç modeli seçerek sizler için derledik incelemenizi öneririz .

 

Bir önceki yazımız olan Genç Odaları İçin Yeni Moda Dekorasyon Fikirleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 genç odası dekorasyonları, çocuk odası ve genç odaları için dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar