Ev Dekorasyonu

Country Stili Kışlık Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Ev Dekorasyonu için sonbahar ve kış sezonun da sıcak keyifli ve etkileyici bir dekorasyon stili arayışında iseniz sizlere önerimiz tüm bu aranan özellikleri içinde barındıran Country Stili Ev Dekorasyonları nı mutlaka düşünmeniz olacaktır . Fransız country stili dekorasyonlar , İngiliz country stili ve Amerikan country stili dekorasyonlar küçük de olsa bazı farklılıklara sahiptir , Fransız country stili bizlere daha yakın görünen ve en çok tercih edilen dekorasyon biçimidir , beyaz ahşap mobilyalar , minik çiçek desenleri , pastel renkler ve romantik dekorasyonu ile bize hiç de yabancı değil diyebiliriz .

Amerikan country dekorasyonlar da kaba ve hantal mobilyalar ağır ahşap detaylar öne çıkarken İngiliz country stilinde ise altın varaklı oymalı klasik detaylar öne çıkıyor . Country Stili Kışlık Ev Dekorasyonları için geneli açık ve pastel renk tonlarından oluşan bu güzel dekorasyona detaylar da canlı renkleri eklemekte fayda olacaktır , örneğin koltuk kenarına yerleştireceğiniz yünlü ekose bir battaniye canlı rengi ile sıcak bir şıklık yaratabilir .

Dekoratif kırlent ve yastıklar , eskitme beyaz ahşap , bakır ve eskitme metal ev aksesuarları , mumluklar , fenerler , çiçek desenli döşemelik kumaşlar , duvar kağıtlar , perde ve halılar ideal tercihler olabilir tabi bu seçimleri yaparken genel görüntüyü de gözden kaçırmamak lazım çiçek desenleri bir tek parçada bulunsun aynı desenler ve renkler her yerde olunca sıkıcı ve boğucu bir görüntü oluşturabilir . 2017 Country stili Dekorasyon Modelleri biraz daha güncel ve modernize edilmiş hali ile bizden dokunuşları da ekleyerek çok daha sıcak , renkli ve keyifli bir güzelliği sergiliyor .

Bir önceki yazımız olan English Home 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde english home 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonu, english home 2017 koleksiyonu ve english home sonbahar kış koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar