Ev Dekorasyonu

Dekorasyonda Yükselen Trend Altın Işıltıları 2017

2017 Dekorasyon Trendleri arasın da altın detayların , bakır , pirinç , bronz ve altın varaklı tasarımlar , mobilyalar da , döşemelik kumaşlarda , duvar kağıtları ve tüm ev tekstili ürünlerin de altın ışıltısının vurgulandığı desenler , aksesuarlar ve aydınlatmalar dahil tüm dekorasyonda ayarında kullanılan şık detaylar olarak bu sezon da büyük bir ilgi görüyor . örnek vermek gerekirse eğer sade ve modern bir dekorasyonda altın ışıltılarını aydınlatmalar , aksesuarlar ve desenler için de sergileyebilirsiniz .

Ev Dekorasyonu içinde banyodan mutfağa , salondan yatak odası ve oturma odasına , antreden koridorlara kadar Dekorasyonda Yükselen Trend Altın Işıltıları nı her detayda görmeniz mümkün . Göz kamaştıran klasik tarz dekorasyonun detayları olarak karşımıza çıkan altın varaklar , altın rengi ışıltılar , modern , sade ve çağdaş dekorasyonların dikkat çeken yenilikleri olarak son yıllar da bir hayli ilgi gördü .

Altın rengini en iyi gösteren koyu renkli fonlardır , koyu renklerin en ideal kullanım alanları da büyük ve geniş alanlardır , ancak küçük mekanlarda altın rengini açık renk fon ile de kullanabilirsiniz . Yeni Trend Altın Işıltılı Dekorasyonlar arasın dan sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel örnek modelleri seçtik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Etkileyici Maskülen Ev Dekorasyon Önerileri 2017 başlıklı makalemizde 2017 maskülen ev dekorasyonları, etkileyici maskülen dekorasyonlar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar