Ev Dekorasyonu

Dekorasyonu Etkileyen Rengarenk Oda Kapısı Modelleri 2017

2017 Oda Kapısı Modelleri sıradan bir kaç tasarımın dışına çıkarak Rengarenk Oda Kapıları ile beyaz , kahve tonları ve ahşap klasiğini geride bırakan oldukça renkli ve etkileyici tasarımları ile evinizi en zarif şekilde bölümlere ayırıyor . Yaşam alanlarında güvenliği sağladığı kadar estetiği ile de şıklık kazandıran kapılar , dış mekan kapıları , mutfak ve banyolar gibi odaların mahremiyetini sağlayan kapılar olarak bir kaç farklı gruba ayrılabilir . Dış mekan kapıları daha çok emniyet ve dayanıklılık gibi özellikleri ile öne çıksa bile son yıllar da inanılmaz güzel tasarımları ile estetik olarak da göz dolduruyor .

İç mekan kapıların da ise mahremiyeti sağlamak ve bölümleri ayırmak amaçlı kullanılan kapılar da kalite tabi ki aranıyor ancak dekorasyona uyum ve ferah ortamlar için de iç mekan kapıların da estetik öne çıkıyor . Dekorasyonu Etkileyen Kapılar gerek renkleri ile gerekse desenleri ve dekoratif tasarımları ile en sıradan dekorasyonlara bile hareket kazandıracak dikkat çeken tasarımları ile oldukça hoş bir hava yaratıyor . Sürgülü kapılar son yılların en popüler tasarımları olmaya bu sezon da devam ediyor ancak özellikle odalar için klasik tek kanat kapılar her zaman ilgi görüyor .

Ev Dekorasyonu için de bu tarz tek kanat kapılar ise alışılmışın dışın da en canlı ve parlak renklerden tutunda pastel renklere kadar inanılmaz bir güzelliği sergiliyor , odalara çok yakışan pastel pembe , canlı mavi , mor , yeşil ve sarı renkleri oturma odanızın , yatak odanız , çocuk veya genç odaların da mutlaka denemelisiniz  .

Bir önceki yazımız olan Evinizin Dış Kapı Önü İçin Dekorasyon Önerileri 2017 başlıklı makalemizde 2017 dekorasyon önerileri, dış kapı önü dekorasyonları ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar