Duvar Kağıtları

Dekorasyonun Yeni Trendi Tuğla Duvarlar 2017

2017 Duvar Dekorasyonları dekoratif kaplamalar , paneller , doğal taş ve tuğla gibi üç boyutlu gerçeğe yakın görüntüsü ile Duvar Kağıtları ve benzeri uygulamaları ile tüm yaşam alanlarının duvarlarında sanatsal bir güzelliği yansıtıyor . Dekorasyonun Yeni Trendi Tuğla Duvarlar ile endüstriyel , loft ve vintage başta olmak üzere bir çok farklı dekorasyon stilinde oldukça popüler tasarımlar olarak bu sezon da bir hayli iddialı tasarımlar arasın da gösteriliyor .

Doğal tuğla görünümlü paneller , duvar kağıdı kaplamaları ve gerçek tuğlalar kullanılarak evinizin veya yaşadığınız her mekanın duvarların da son derece etkileyici bir dekor oluşturacaksınız . Yeni Trend Tuğla Duvarlar isterseniz gerçek tuğla renkleri , beyaz ve eskitme boyalı seçenekleri gibi daha bir çok güzel modeli ile her mekanın duvarların da kullanılıyor .

Akdeniz tarzı dekorasyonlarda beyaz kireç boya efektli tuğlalar oldukça şık seçenekler olacaktır , tuğla ve ahşap kombinleri ile rustik , maskülen ve endüstriyel tarz dekorasyonlar mükemmel bir havaya sahip olur . Dekorasyonda tüm duvarlar yerine sadece arka fon oluşturmak için de tuğla duvarları tercih edebilirsiniz , sizlere ilham verecek en güzel Tuğla Duvarlı Dekorasyon Modelleri ni inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Rasch 2017 Duvar Kağıdı Koleksiyonu Liaison Serisi başlıklı makalemizde 2017 rasch duvar kağıdı koleksiyonu, 2017 rasch liaison serisi ve duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar