Duvar Kağıtları

Dekoratif Desenli Duvar Kağıdı Modelleri 2017

Dekorasyonlarda en dikkat çeken detayın duvarlarda olduğunu söyleyebiliriz , Duvar Kağıtları , paneller , aksesuarlar , dikkat çeken dekoratif boya uygulamalı ve dekoratif kaplamalar gibi daha bir çok göz alıcı uygulama yapılıyor . 2017 Duvar Kağıdı Modelleri çok kaliteli dokusal özellikleri ile hem kolay temizleme imkanı sunuyor hem de ısı ve ses yalıtımı görevi de yaparak evinize konforlu bir şıklık kazandırıyor . İthal duvar kağıdı markaları ve yerli bir çok kaliteli markanın tasarımları ile yeni sezon da duvarlarda bambaşka bir güzelliği yaratabileceksiniz .

Hızla ilerleyen ve gelişen teknoloji sayesin de duvarlarımız için tercih ettiğimiz kağıt kaplamaların da kalitesi ve bir çok yeni özelliği de dikkat çekiyor . Suya dayanıklı kağıtlar , silinebilir ve boyanabilir duvar kağıtları , kadife dokulu kumaş kaplamalar ve kendinden desenli , kabartma desenli gibi birbirinden güzel seçenekler olarak karşımıza çıkıyor . 2017 Desenli Duvar Kağıdı Modelleri arasın da modern tarz dekorasyonlar , klasik tarz ve nostaljik dekorasyonlar gibi bir çok farkı dekorasyon için yüzlerce güzel renk ve desen çeşitliliği bulunan duvar kağıtlarının son derece kalite özellikleri de bulunuyor .

Dekoratif Desenli Duvar Kağıtları son yılların en çok ilgi gören tasarımları olarak bu defa bizim de konumuz oldu , çiçek desenleri , geometrik desenler , üç boyutlu inanılmaz estetik desenler , eskitme ahşap desenleri , dantel baskı desenleri , beton desenli duvar kağıtları ve rengarenk desenlerin de yer aldığı birbirinden güzel modeli seçerek sizler için derledik inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Dekorasyon Trendi Dekoratif Beton Duvarlar başlıklı makalemizde 2017 dekorasyon trendi beton duvarlar, dekoratif beton duvarlar ve duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar