Duvar Kağıtları

Dekoratif Resimli Strafor Duvar Panelleri 2017

Duvar Dekorasyonları için son derece estetik , pratik ve kullanışlı tasarımlar olarak tasarlanmış Strafor Duvar Panelleri , evinize birden çok fayda sağlayacaktır . Isı ve ses yalıtımı gibi çok önemli özellikleri de sunan strafor kaplamalar , isterseniz kendinizin bile kolaylıkla yapabileceği oldukça pratik bir işçilik ile uygulanabilir .

Dekoratif Resimli Strafor Duvar Panelleri 2017

Dekoratif Strafor Paneller daha çok tuğla desenleri ile dikkat çekse de 3d resim baskıları , canlı renkleri ve gerçeğe yakın boyut efektleri ile mekanlara son derece etkileyici bir hava katıyor . 30 DNS dayanıklı strafor olarak üretilen paneller hem çok pratik bir işçilik gerektiriyor hem de dekoratif bir şıklık yaratıyor ayrıca ekonomik fiyatları ile de ilgi görüyor .

londra resimli vardek strafor duvar paneli

londra resimli vardek strafor duvar paneli

Profesyonel bir ustalık gerektirmeyen uygulaması , arada hiç boşluk kalmayan yapısı nedeniyle derz gerektirmiyor . Doğal taş tozu kaplı yüzeyi nedeniyle gerçek taş ve tuğla havası sergileyen strafor duvar kaplamaları oldukça dayanıklı ve estetiktir . Strafor Duvar Kaplamaları için özel hazırlanmış bir zemine gerek toktur , silikon yapıştırıcılar , maket bıçağı ve benzeri bir kaç alet ile son derece kolay bir şekilde duvarlarınızı kaplayabilirsiniz .

%40 gibi kayda değer bir ısı tasarrufu sağlayan Strafor Paneller kışın evinizin ısısını kaybetmeden her zaman sıcak ve keyifli bir hava yaratır . Ses yalıtımı , su ve neme karşı dayanıklılığı , istediğiniz takdirde boyayabilir ve uzun yıllar hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz . Sağlığa zararlı hiç bir kimyasal madde içermeyen Strafor Duvar Paneli Modelleri hem dekoratif duvarlar yaratmanızı sağlayacak , hem de evinizi bir çok olumsuz etkenden koruyacaktır .

Dekoratif Duvar Panelleri makalemizi de incelemenizi öneririz , sizlere çok daha farklı alternatifler sunan etkileyici paneller seçim yaparken faydalı olabilir . uygulama aşaması için ilk olarak alttan iyi ölçülerek ilk sırayı başlatın silikonu panelin arka tarafına altı noktaya sıkın ve duvara bastırarak yapıştırın , bu uygulamalar için yardım alabilir , video izleyerek de kolaylıkla yapabilirsiniz .

Bu alanda en güvenilir marka olarak gördüğümüz Vardek Strafor Duvar Panelleri ni hem en uygun fiyata temin edebileceğiniz hem de sizlere işçilik konusunda da yardımcı olacak fikirler vererek işinizi kolaylaştıracak en kalite adres olacaktır . Vardek markası çok etkileyici Duvar Kağıdı çeşitleri ve duvarlar için posterler , sticker ve benzeri tasarımları bulacağınız kalite bir markadır .

Bir önceki yazımız olan Duvar Dekorasyonunda 2017 Trendi Mantar Duvarlar başlıklı makalemizde 2017 dekorasyon trendi mantar duvarlar, duvar dekorasyon trendi mantar kaplamalar ve duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar