Ev Tekstil

Devasa Chunky Örgü Battaniyeler Ve Yapılışı

Alışılmadık ebatları ile dikkat çeken Chunky Örgü Battaniyeler , kalın ipleri , dev şişleri ile büyük bir şaşkınlık yaratsa da görünce bile yumuşacık bir sıcaklığı yaşatacağını anlıyoruz . Devasa Battaniye Yapılışı son derece kolay ve çok çabuk bitirilebilir tabi biraz kollarınız ağrıyabilir , kocaman şişleri ve kalın ipleri kullanmak o kadar da basit olmasa gerek . Örgü örmeyi bilen ve sevenler için çok kolay olacağı kesin , bu ilginç battaniyelerin yünlerini ve şiş gibi aparatlarını internet sitelerin den satın alabilirsiniz , hatta örmeye vaktiniz veya cesaretiniz yoksa istediğiniz renk ve model de Devasa Chunky Battaniyeler siparişi vererek sahip olabilirsiniz .

150 ve 400 dolar civarı fiyatlara satışı yapılan bu harika El Örgüsü Devasa Battaniyeler evinizin her yerin de inanılmaz bir şıklık yaratacaktır . Yatak odanız da yatağınızın üzerin de hem güzel ve ilginç bir örtü olarak kullanacak hem de soğuk kış gecelerin de sizi sıcacık ısıtacaktır . Misineli kalın ahşap şişler , klasik şişlerin dev boyutta olanları , ahşap tığ veya isterseniz de ellerinizi kullanarak rahatlıkla örebilirsiniz . Son yılların en ilginç Ev Tekstili tasarımları olarak karşımıza çıkan bu güzel battaniyeler , yere halı olarak , koltuk şalı olarak , üzerinize örtebileceğiniz battaniye ve yatak örtüsü gibi de kullanabileceğiniz son derece kullanışlı tasarımlardır .

Evinizin dekorasyonuna sıra dışı ilginç parçalar ekleyerek dikkat çeken bir şıklık yaratmak istiyorsanız eğer bu tasarımlar tam size göre diyebiliriz , koltuklarınızın üzerin de dekorasyona uygun renkte seçeceğiniz El Örgüsü Chunky Battaniye Modelleri , düz örgü , saç örgüler , haraşo , lastik örgü veya başka desenler olarak da sizin zevkinize uygun olarak yapılabilir . Sizlere en güzel örnekleri ve yapılış şeklini de gösteren bir kaç örnek paylaştık inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Taç 2017 Sezonu Battaniye Modelleri başlıklı makalemizde 2017 sezonu taç battaniyeler, 2017 taç battaniyeler ve birbirinden güzel taç battaniyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar