Aksesuar

Duvarlarınız İçin Dekoratif Panjurlu Ayna Modelleri 2017

Eski pencerelerin çok etkileyici bir duruşu vardır , hani şu eski evlerin önünde çiçek olan pencereler şimdilerde bu tarz pencereli dekorlar oldukça moda . Sticker pencere duvar süsleri , önü çiçekli eskitme dekoratif pencereler ve en çok da ilgi gören evinizin her duvarına yakışacağına emin olduğumuz Panjurlu Dekoratif Pencere Aynalar . Eskitme ahşap çerçeveleri , açılıp kapanan panjur arkasın da ayna bazen salon duvarların da bazen antre de , bazen de yatak odasın da sadece size bakan bir pencere gerçekten de çok güzeller .

Eskitme ahşap çerçeveler gibi ferforje modelleri de bulunan bu güzel ev Aksesuar modelleri ile evinizin dekorasyonuna romantik bir hava katacağınıza da emin olabilirsiniz . Özellikle eski ve renkli ahşap Panjurlu Pencere Ayna Modelleri genelde beyaz , pembe , mavi ve yeşil renkleri ile öne çıkıyor , ancak mor , kırmızı ve sarı panjurlar da dekorasyon da dikkat çeken bir etki yaratacaktır . 2017 Dekoratif Duvar Aynaları arasın da özellikle bu göz alıcı modelleri sizlere önerebiliriz .

Evinize farklı bir hava kazandırmak ve etkileyici bir dekorasyon oluşturmaya Duvarlarınız İçin Panjurlu Pencere Aynalar ile başlayabilirsiniz . Sizler için seçtiğimiz en şık modelleri bir araya getirdik inceleyerek sizin evinize hangi modelin yakışacağına karar verebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon 2016 Boy Aynası Modelleri başlıklı makalemizde 2016 boy aynası modelleri, 2016 dekoratif boy aynaları ve aksesuar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar