Banyo

Ege Seramik 2017 Koleksiyonu

2017 Ege Seramik Koleksiyonu doğal renkleri , doğal dokulara sahip desenleri , klasik desen çeşitleri ve standart fayans ve karoların dışına çıkan ebatlar gibi dekoratif çok güzel modelleri ile de yaşam alanlarına yepyeni bir şıklık kazandırıyor . Banyo , mutfak ve tüm zeminler de Ege seramiğin yepyeni tasarımları ile bambaşka bir dekorasyon yaratacaksınız . Son yıllar da seramikler sadece mutfaklar da banyolar ve zemin kaplamaların da değil dekoratif amaçlı olarak evinizin her bölümünün duvarlarında da kullanabileceğiniz ürünler olarak görülüyor .

Ege Seramik Koleksiyonları her sezon yenilikleri ile büyük bir ilgi görüyor , çini desenlerden tutun da patchwork desenlere kadar modern ve klasiğin birlikte harmanlandığı çok daha gösterişli tasarımlara kadar bir çok farklı tarz olarak tasarlanıp her dekorasyonun ilgisini çekecek yüzlerce farklı seçenek sunuyor . Duvarlar da dekoratif bir hava yaratan birbirinden güzel rengarenk desenli seramikler ilk bakışta dikkat çekecek tasarımlar olarak bir hayli ilgi görüyor .

Ege Seramik 2017 Fayans Ve Karo Modelleri arasın dan sizlere de ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel örnek modelleri seçerek galerimiz de derledik . Evinizin dekorasyonun da tarz yaratan bir şıklık görmek istiyorsanız şimdi tam zamanı .

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Banyo Dekorasyon Trendleri başlıklı makalemizde 2017 banyo dekorasyon modelleri, 2017 banyo dekorasyon trendleri ve banyo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar