Çocuk Odası

En Güzel Bebek Odası Dekorasyon Renkleri 2016

2016 Bebek Odası Dekorasyon Renkleri bir kaç renk kalıbının dışına çıkarak son derece yumuşak ve rahatlatıcı başka renk tonları ve seçenekleri ile bebeklerin odalarına huzuru ve rahatlığı taşıyor . Bebek odalarının dekorasyonunda Çocuk Odası dekorasyonunda uygulanan canlı ve çok renklilik asla uygulanmamalı , bebekler için bu kadar parlak ve canlı renkler göz sağlıkları ve psikolojileri için sakıncalı bulunuyor . Bebekler neredeyse bir yaşına kadar bir çok renk tonunu algılayamıyor , ana renkler dışında diğer tonları henüz görme yetileri gelişmediği için bebeklerin odaların da pastel renk tercih etmek en doğru tercih olacaktır . Bebeğiniz büyümeye başladıkça renkleri de yavaş , yavaş canlı ve dikkat çekici olarak dekorasyona ekleyebilirsiniz .

En Güzel Bebek Odası Renkleri pastel renk tonlarının uyumlu kombinleri ile bebeklerin odalarında sakin ve rahatlatıcı dekorasyonlar yaratabilirsiniz . Pembe rengi en çok da gri ve beyaz ile kız bebeklerin odaların da göreceğiz , gri , krem ve sarı renkler hem kız bebeklerin , hem de erkek bebeklerin odaların da kullanabilirsiniz . 2016 Bebek Odası Dekorasyonları için sıklıkla tercih edilen ve hem kız hemde erkek bebeklerin odalarına çok yakışan pastel renkler arasın da sarılar , açık griler , krem tonları , su yeşili ve pudra tonlar her bebeğin odası için kullanılabilir .

Bebek Odaları İçin Dekorasyon Renkleri arasın dan sizlere de farklı fikirler vereceğini düşündüğümüz tüm bebeklerin odalarına yakışacak en şık renk seçeneklerini bir araya getirdik . Bebeğiniz için yeni bir oda dekore ediyorsanız mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz .

 

Bir önceki yazımız olan Erkek Çocuk Odaları İçin 2016 Dekorasyon Renkleri başlıklı makalemizde 2016 çocuk odası dekorasyon renkleri, çocuk odası ve erkek çocuk odaları için renk önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar