Ev Dekorasyonu

Endüstriyel Loft Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Eviniz için ruhu olan yaşayan bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız sizlere önerimiz Endüstriyel Loft Ev Dekorasyon Modelleri 2017 yılına özgü yenilikleri ile mutlaka görmeniz gereken bir seçenek olacaktır .

Endüstriyel Loft Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Ünlü bir iç mimar olmadan da bazı detayları iyi araştırıp inceleyerek evinizi endüstriyel tarz olarak dekore edebilirsiniz . Endüstriyel Ev Dekorasyonları için ilk dikkat çeken detaylar işlem görmemiş tuğla duvarlar , gizlenmeden ortada kalmış tesisat boruları , lüks zemin kaplamaları , deri koltuklar , klasik halılar , ham ahşap mobilyalar , açık raf sistemleri , grinin her tonu ile kombine edilmiş kahverengi , kızıl tonları ve eskitme metal ve ahşap detaylar ile ilk bakışta soğuk ancak derinlere indikçe sıcak bir dekorasyon sizi karşılayacak .

endustriyel ev dekorasyonlari

endustriyel ev dekorasyonlari

Endüstriyel Loft Stili Dekorasyonlar eski ile yeninin en göz alıcı şıklığını evinize yaşatacak , eskinin yaşayan duygusunu , modern teknoloji ile birleştiren bu çağdaş dekorasyon biçimi son yılların en dikkat çeken akımı olarak gösterilebilir .

Endüstriyel Loft Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Endüstriyel Loft Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Loft Ev Dekorasyonları tonozlu tavanları , yarım kalmış görüntüsü veren soğuk tuğla duvarları , metal ve doğal ahşabın bir arada harmanlandığı mobilyaları , sıcak renk tonları ile adeta yaşayan bir ev tablosu çiziyor . Loft Dekorasyonları etkileyici sarkıt lambaları , açık raf sistemleri ve en çok da grafik duvar süslemeleri ile dikkat çekiyor , etkileyici bir havası olan duvar resimleri mekana sıcak ve eğlenceli bir detay olarak eklenebilir .

loft dekorasyonlar

loft dekorasyonlar

Apartman daireleri için de uyarlanabilir bir dekorasyon tarzı olan endüstriyel ve loft stili dekorasyonlar en güzel stüdyo daireler , çatı katları ve villa tipi evlerin dekorasyonuna yakışıyor . Ev Dekorasyonu için güzel ve etkileyici bir tarz olarak hem modern hem de keyifli bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız tam sizin beğeneceğiniz bir tarz olabilir .

loft stili dekorasyonlar

loft stili dekorasyonlar

Evinizde yeni ve etkileyici bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız veya yeni bir evin dekorasyon heyecanını yaşıyorsanız Endüstriyel Tarz Dekorasyonlar ile hayranlık uyandıran görselleri sizler için seçtik , Yeni evinizin dekorasyonu için henüz bir dekorasyon modeline karar veremediyseniz ve ne gibi seçimler yapmanız gerektiğini net bir şekilde planlamadıysanız eğer , tam sizin zevkinize uygun bir model olacağını düşündüğümüz örnek görselleri inceleyebilirsiniz .

endustriyel loft stili dekorasyonlar

endustriyel loft stili dekorasyonlar

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yaz Bahçesi Dekorasyonları başlıklı makalemizde bahçe aksesuarları, bahçe dekorasyon modelleri ve bahçe dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar