Mutfak

Endüstriyel Stilde Mutfak Dekorasyonları 2016-2017

Dekorasyon tarzları için de belkide en çok sevilen bir tarz olan Endüstriyel Dekorasyon Stilleri , genel olarak büyük binalar için tercih ediliyor oysa ki bir çoğumuz bu dekorasyon stilini çok sevmemize rağmen apartmanlar da yaşadığımız için pek de uygulayamıyoruz ancak bu güzel dekorasyonu apartman dairelerine de uyarlamak mümkün . Ev dekorasyonunun tamamına uygun olmasa da bir bölümü bu tarz dekore edebiliriz tabi bunun için en uygun yer de Mutfak olacaktır . Endüstriyel Mutfak Dekorasyonları bir çoğumuzun beğendiği son derece etkileyici bir havaya sahiptir . Tuğla duvarlar , paslı metal aksamlar , deri parçalar , rustik ahşap mobilyalar , eskitme veya orijinal eski tasarımlar bu dekorasyonun öne çıkan parçalarıdır .

Hazır mutfaklar arasın da endüstriyel tarz mutfak dolapları bulunuyor öncelikle mutfağınızın dolaplarını bu tarz dolaplar ile yenilemeniz gerekiyor , tuğla duvarlar tamamı olmasa da bir duvarı dekoratif olarak isterseniz gerçek tuğla kullanarak isterseniz tuğla duvar panelleri veya tuğla desenli duvar kağıdı ile bu tarz dekorasyona uygun hale getirin . Endüstriyel Stilde Mutfak Dekorasyonları için özellikle duvarlarda eskitme demir veya metal rafları duvarlar da kullanın , yemek masanız rustik ahşap veya metal ayaklı üzeri ahşap bir model olmalı , sandalyeler eames modeli veya benzer başka modeller arasın dan seçilmeli .

Mutfağınız adeta terk edilmiş eski ve soğuk bir havaya sahip olacaktır ancak bu soğukluğu kırmak için de iş her zaman olduğu gibi aksesuarlara düşecektir . Modern ve devasa bir tablo , endüstriyel tasarım avizeler ve benzeri bu tarzı tamamlayacak bir çok aksesuar kullanarak mutfağınızı yenileyebilirsiniz . Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz 2016-2017 Endüstriyel Mutfak Dekorasyonları görsellerini galerimiz de inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dekorasyonunda Fresh Renk Önerileri 2016 başlıklı makalemizde 2016 fresh mutfak dekorasyonları, fresh renkler ile mutfak dekorasyon önerileri ve fresh renkli mutfak dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar