Çocuk Odası

Erkek Çocuk Odaları İçin 2016 Dekorasyon Renkleri

Renkler çocuklar için son derece etkileyici ve kişilikleri üzerinde de bir o kadar önemli rol oynar . Çocuk Odası dekorasyonlarında da renkler çocukların seveceği ve gelişmelerin de etken olacağı için çok daha dikkatli seçilmelidir . 2016 Çocuk Odası Dekorasyon Renkleri alıştığımız kız çocuk odaların da pembeler , Erkek Çocuk Odası Dekorasyonları için de mavilerin dışına çıkarak kalıplaşmış standartların ötesine geçerek çok daha etkileyici renk seçenekleri bulunduruyor .

Erkek Çocuk Odası Dekorasyon Renkleri bazen duvarlarda , bazen eşyalar da , bazen de halı , perde , yatak örtüsü , nevresimler gibi tekstil ürünlerin de yoğunlaşarak seçtiğiniz renkleri genele yayabilirsiniz . Tek bir renk yerine bir den fazla rengi uyumlu tonlar ile kombin yaparak çocuğunuzun odasının genelin de kullanabilirsiniz , duvarlar isterseniz boya isterseniz duvar kağıdı isterseniz de sadece açık renk zemin üzerine yerleştireceğiniz aksesuarların renkleri ile istediğiniz rengi ön plana çıkarabilirsiniz .

Çocuk odalarının dekorasyonun da son yıllarda tavanların da süslü ve gösterişli dekorasyonları sıklıkla kullanılıyor , duvarlarda tercih ettiğiniz renkler , duvar kağıtları veya benzeri başka dekorları tavanlar için de devamlılık sağlayacak şekilde kullanmalısınız . Tavanlar da kullanılan duvar kağıtları gibi çocukların yatağından uyumaya hazırlanırken izleyecekleri posterler ve resim çalışmaları da oldukça etkileyici diyebiliriz .

Erkek Çocuk Odaları İçin Renk Önerileri arasın da en çok iki renk kombinleri , mavi ve beyaz , sarı ve gri , kırmızı ve beyaz , yeşil ve sarı gibi iki renkli örnekler var , ancak hem geçtiğimiz sezon hem de bu sezon en çok ilgiyi gören de mavi , beyaz , siyah ve kırmızı renklerin oluşturduğu deniz temalı renk kombinleri büyük bir ilgi görüyor . 2016 Çocuk Odası Dekorasyon Renkleri arasın dan sizler için seçtiğimiz erkek çocukların odalarına uygun renk seçenekleri ni incelemenizi tavsiye ederiz .

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odaları İçin Aydınlatma Modelleri 2016 başlıklı makalemizde çocuk odaları için aydınlatma modelleri 2016, çocuk odası avize fiyatları ve çocuk odası avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar