Diy

Eski Araba Lastiğinden Dekoratif Tasarımlar 2017

Kendin yap ( Diy ) projeleri için de birbirinden güzel yaratıcı çalışmalar görüp heyecanlanmamak elde değil , atık olarak gördüğümüz bir çok eski malzemenin nelere dönüştüğünü görüp şaşırmamak da elde değil . Araba Lastiğinden Dekoratif Tasarımlar ile isterseniz eviniz için isterseniz bahçe , balkon ve teraslarınız için mobilyadan tutunda aksesuara kadar inanılmaz güzel tasarımlar yaratabilirsiniz . düz renk boyalı veya üzeri desen çalışılmış dekoratif çalışmalar ile her mekan da inanılmaz ve dikkat çeken tasarımlar yaparak odak noktaları oluşturabilirsiniz .

Puflar , koltuklar , sehpalar , dekoratif aydınlatmalar , banyo lavaboları , yemek masası ve çocuk odası mobilyaları gibi salıncaktan dekoratif bahçe çiçek saksılarına , duvar aksesuarları ve daha sayamayacağımız kadar çok estetik tasarımları sadece eski lastikleri bir kaç malzeme yardımı ile sizler de kolaylıkla yaparak yaşam alanlarına farklı bir şıklık kazandırabilirsiniz . 2017 Eski Lastikten Dekoratif Tasarımlar arasın da rengarenk boyalar ile boyanmış üzerine dekupaj çalışmaları yapılmış araba lastikleri ile hem evinizi hem de bahçenizi son derece etkileyici bir şekilde dekore edebilirsiniz .

Örnekler arasın da içi dolgulu üzeri kumaş ve benzeri kaplamalı eski lastikler hem puf , hem koltuk hem de sehpa olarak kullanabilceğiniz çalışmalar olarak bir hayli ilgi görüyor . Eski Araba Lastiğinin Geri Dönüşümü hakkında ilginç fikirler edinmek istiyorsanız sizin için seçtiğimiz örnek çalışmaları inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Plastik Şişelerden Yaratıcı Geri Dönüşüm Fikirleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 geri dönüşüm fikirleri, diy ve plastik şişelerden geri dönüşüm fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar