Ev Dekorasyonu

Evinizi Tazeleyen İlkbahar Dekorasyon Önerileri 2017

Ev Dekorasyonu özellikle mevsim geçişlerin de , yaklaşan mevsimin özelliklerine göre gerek renkleri gerek ise kullanılan eşyaları ve aksesuarları ile her sezon yenilenir . İlkbahar doğanın canlandığı güneşin sıcacık yüzünü göstermeye başladığı aydınlık günlerin başlaması olarak da tarif edilebilir , tıpkı doğanın uyanışı gibi bizlerde yaşadığımız alanlar da adeta bir uyanış yaşayabiliriz .  Evde İlkbahar Dekorasyonları için canlı çiçekler bahar dekorasyonlarının olmazsa olmazıdır , ister vazoda ister saksıda bir kaç güzel mis kokulu çiçeği dekorasyona mutlaka ekleyin .

Evinizi yaklaşan bahar aylarının rengarenk ve cıvıl , cıvıl havasına uygun dekore etmenin şimdi tam zamanı , kış sezonun da kapalı kalan evlerimizi , soğuk kış havasın dan kurtaracak yenilikleri yavaş , yavaş başlatmamız gerekiyor . Evinizi Tazeleyen İlkbahar Dekorasyonları için öncelikle kış renklerin den kurtulmamız gerekir , duvar renkleri , halılar , perdeler , koltuklarımızın üzerine attığımız sıcacık , yumuşacık battaniyeler , koltuk şalları , örtüler ve kırlentler artık yerini açık renkli ketenlere bırakmak zorun da .

2017 İlkbahar Dekorasyon Önerileri arasın da tam da baharı simgeleyen ve bu yılın trend rengi olan yeşili her alan da kullanmaya çalışın , zaten diğer renklerin hepsine de oldukça uyumlu olan yeşil sizin bahar dekorasyonuna da çok yakışacaktır .

 

Bir önceki yazımız olan Turkuaz Renkli Ev Dekorasyon Fikirleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 turkuaz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyonu ve turkuaz renkli dekorasyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar