Ev Dekorasyonu

Evinizin Dış Kapı Önü İçin Dekorasyon Önerileri 2017

Kapı Önü Dekorasyonları genel olarak bakıldığın da canlı saksı çiçekleri , kapı süsleri , rüzgar çanları ve dekoratif posta kutuları gibi klasik olmuş bir kaç aksesuar ile Evinizin Dış Kapı Önü Dekorasyonları yapabilir evinize gelen konukları daha içeri girmeden etkileyebilirsiniz . Bahçeli bir evin kapı önü ile apartman dairesi evinizin dış kapısının önü ne yazık ki aynı şekilde dekore edilemez , apartman dairelerinin giriş kapılarının önüne şık ve etkileyici bir paspas , kapınızın üzerine dekoratif bir çelenk , şık bir posta kutusu , kapının yanında güzel bir canlı saksı çiçeği yeterli olacaktır . Ev Dekorasyonu kadar önemli olan giriş bölümleri kapınızın güzelliğine uygun aksesuarlar ve dekorasyon tarzınız ile son derece etkileyici bir havaya sahip olacaktır .

Apartman dairelerinin kapı girişleri bazen bahçeli , müstakil evlerin girişi kadar gösterişli olarak da dekore edilebilir tabi bunun için geniş bir kapı önünün olması gerekir . Küçük bir bank eve girerken veya çıkarken kapının önünde kısa bir mola vermek , alışverişten dönünce kapınızı açmak için çantalarınızı üzerine bırakmak veya sadece dekor amaçlı olarak bile kullanılabilir , yanın da çiçek veya benzeri aksesuarlar kullanabilir . 2017 Dekorasyon Önerileri arasın da en çarpıcı vurgular hep aksesuarlar ve renkler ile dikkat çekiyor , giriş kapıların da seçtiğiniz kapının rengi ve modeli de sizin aksesuar seçimlerinize yön verecektir .

Bahçeli evlerin kapı önlerin de çok daha yaratıcı dekorasyonlar yapabilirsiniz , küçük bir masa ve bank , dekoratif aydınlatmalar , örneğin fener veya sokak lambası kandil tarzı aydınlatmalar dış kapı girişlerine çok yakışıyor . Dekoratif saksılarda canlı çiçekler , bir kaç bahçe aksesuarı , kapınızın duvarın da şık bir kaç duvar süsü , sarkıt aksesuarlar ve benzeri tasarımlar ile çok etkileyici bir giriş dekore edebilirsiniz . Sizlere ilham verecek en güzel Dış Kapı Önü Dekorasyonları arasından seçtiklerimizi incelemenizi öneririz .

 

Bir önceki yazımız olan Dekorasyona Değer Katan 2017 Parke Trendleri başlıklı makalemizde 2017 parke trendleri, dekorasyona değer katan parkeler ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar