Ev Dekorasyonu

Evinizin Enerjisini Yükselten Renkli Dekorasyon Fikirleri 2017

2017 Renkli Dekorasyon Fikirleri zıtlıklar ve zarif tonlamaların yarattığı iç açan rengarenk mekanlara inanılmaz etkileyici bir hava kazandırıyor . Ev Dekorasyonu genel olarak renklerin uyumlu tonları ile evinizin her bölümünde farklı bir ahenk yaratarak keyifli bir atmosfer oluşturup görselliği ön plana çıkarabilir . Dekorasyonda uygun renklere karar vermeden önce dekore edeceğimiz bölümün özelliklerini mutlaka dikkate almalıyız , yatak odasının renk tercihleri ile salon dekorasyonu için tercih edeceğiniz renklerin önemli bir farklılığı olmalı , sakin ve huzur veren renkler yatak odasın da , yüksek enerjili renkler de evin diğer alanların da kullanılmalı .

Evinizin Enerjisini Yükselten Renkli Dekorasyonlar canlı ve parlak renkleri en güzel öne çıkaran koyu renkli fonlar ile mümkündür . Son yıllarda koyu renkli duvarlar , koyu gri ve tonları , mor ve mürdüm gibi koyu mavilerin de çok popüler olduğu renkleri fon olarak kullanıp dekorasyonun diğer detayların da en çılgın renk oyunlarını oynayabilirsiniz . Neon sarılar , pembeler , yeşiller ve mercan kırmızıları mobilyalar , aksesuarlar ve desenler ile dekorasyona inanılmaz bir enerji kazandıracaksınız .

Renkli Ev Dekorasyonları arasın dan sizlerin de çok beğeneceğinize emin olduğumuz en canlı ve etkileyici dekorasyon modellerini seçerek derledik , yeni bir dekorasyon için renk arayışı içindeyseniz eğer bu konu tam size göre incelemenizi öneririz .

 

 

Bir önceki yazımız olan Etkileyici Maskülen Ev Dekorasyon Önerileri 2017 başlıklı makalemizde 2017 maskülen ev dekorasyonları, etkileyici maskülen dekorasyonlar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar