Banyo

Göz Alıcı Shabby Chic Banyo Dekorasyonları 2017

Shabby Chic Tarzı Dekorasyonlar genel olarak huzur veren , dinlendirici ve nostaljik bir havaya sahiptir , Banyo , mutfak ve yatak odaları için de en çok tercih edilen bir tarzdır . Feminen bir şıklık yaratmak isteyenlerin dekorasyon şekli de country , vintage ve benzeri tarzların etkisi ile shabby chic dekorasyonlara ayrı bir tat kazandıracaktır . Beyaz ve krem rengin esas olarak kullanıldığı bu güzel dekorasyon tarzın da diğer nötr renkler ve pastel tonları ile son derece uyumlu bir görselliği yakalar , ancak her zaman canlı ve parlak bir kaç rengi de eklemekte fayda vardır aksi halde soluk ve cansız bir dekorasyon olarak kalabilir .

Shabby Chic Banyo Dekorasyonları tıpkı mutfaklar ve yatak odaların da yakalanan romantik etkiyi yaşatacak en keyifli alanlar olarak banyonuza çok yakışacaktır . Beyaz vintage ahşap banyo mobilyaları , açık pastel renkli ferforje tasarımlar , romantik bir küvet , dekoratif okside demir görünümlü banyo bataryaları , musluklar , çiçekli duvar kağıtları ve her dekorasyon da olduğu gibi shabby chic dekorasyonların da olmazsa olmazı olan aksesuarlar banyonuz için de muhteşem bir şıklık yaratacaktır . Beyaz ve krem rengi ile toz pembe ve toz mavi rengi , mint yeşili ve gül kurusu , lila gibi renkler de bu tarz dekorasyonların için de yer alan renklerdir .

Göz Alıcı Shabby Chic Banyolar da aksesuar seçiminiz duvarda kullanılan ayna çerçevesin den havlu sepetine , dekoratif cam kavanozlar ve mumlara kadar tüm ayrıntılar da kendini göstermelidir . 2017 Banyo Dekorasyon Modelleri için de shabby chic tarzı her zaman olduğu gibi aynı ilgiyi görmeye devam ediyor , yeni bir banyo dekore etmeyi düşünüyorsanız bu güzel tarzı mutlaka incelemeniz gerekir .

Bir önceki yazımız olan Yurtbay Seramik 2017 Sezon Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2017 yurtbay seramik modelleri, banyo ve yurtbay seramik 2017 koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum