Duvar Kağıtları

İç Mekan Duvarları Dekoratif Boya Teknikleri 2017

Duvarlarınız için tercihiniz boya ise ve sıradanlıktan da hoşlanmıyorsanız işte size yepyeni 2017 Duvar Boya Teknikleri ile duvarlarınızda nasıl etkileyici bir şıklık yaratacağınızı gösteren çok hoş uygulamalar ve nasıl yapıldıklarına dair küçük ip uçları . İç Mekan Duvar Boya Uygulamaları son yıllar da o kadar değişti ki görünce hayran kalmamak mümkün değil , efektli boyalar , sedef ışıltılı , simli , metalik renkler ve en önemlisi de Dekoratif İç Mekan Boya Teknikleri ile göz kamaştıran renkler ve desenlerin inanılmaz güzelliğini duvarlarınız da yaşayacaksınız .

Duvar Kağıtları ile inanılmaz bir benzerlik taşıyan kendinden oluşan desenler çok farklı teknikler kullanılarak duvarlarda etkileyici bir dekor oluşturuyor , sadece diş fırçası yardımı ile düz boyalı duvar üzerine farklı bir renk boya püskürtülüyor , ıslak sünger ile duvara küçük dokunuşlar ile kendinden desen oluşturuluyor , kuru bez ile ıslak boya hafifçe silinerek değişik renklere geçiş yapılabiliyor , kuru fırça ile de ıslak duvar boyası üzerinde şık desenler oluşturulabiliyor .

Bu verdiğimiz örnekler gibi daha bir çok farklı Dekoratif Duvar Boyama Teknikleri bulunuyor , her zaman işi ustasına yaptırmakta fayda var ancak sizin de el beceriniz varsa çok da güzel kendiniz yapabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan HannaHome Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri 2016 başlıklı makalemizde duvar kağıtları, hannahome 2016 duvar kağıdı modelleri ve hannahome dekoratif duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar