Ev Dekorasyonu

İkea PS 2017 Koleksiyonu

Dünyaca ünlü İsveçli mobilya devi İkea , ev dekorasyonun da hayal edebileceğiniz , hayatı kolaylaştıran ve estetik kazandıran tasarımlarına yenilerini ekleyerek tüm dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı . İkea PS 2017 Koleksiyonu tamamı geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlanmış son derece estetik , kullanışlı ve dayanıklı ürünler olarak cazip fiyatlar ile bizlerin beğenisine sunuldu . Ahşap , plastik , cam ve benzeri atıkların geri dönüşümü ile inanılmaz tasarımlara dönüşerek dekorasyonlara yepyeni seçenekler olarak hazırlanmış birbirinden şık tasarım evinin dekorasyonun da özgür seçimler yapıp kendine özgü bir tarz oluşturmak isteyenlerin çok beğeneceği ürünler olarak görünüyor .

Ev Dekorasyonu için tercihiniz modern , yenilikçi , estetik , kaliteli ve kullanışlı ürünler ile kendinizi ifade edeceğiniz farklı bir hava yaratmak isteyenleri bir hayli memnun edecek bir koleksiyon olarak gösterebileceğimiz İkea 2017 PS Koleksiyonu her parçası ile sizi kendine hayran bırakacaktır . 21 Tasarımcının birlikte çalıştığı ve 60 parçalık inanılmaz bir koleksiyon olarak karşımıza çıkarılan ikeanın yepyeni 2017 ps koleksiyonu dekorasyona hem rahatlığı hem de konforu taşıyacak son derece kullanışlı parçaları ile göz dolduruyor .

Yeniden eritilmiş camlardan tasarlanmış dekoratif aksesuarlar , vazo ve şamdanlar gibi evinize hem şıklık katacak hem de rahatlatacak fonksiyonel özelliklere sahip mobilyalar ve kullanım kolaylığı sağlayan ev tekstili ürünleri , örneğin gece üzerinize örttüğünüz yorganınızı gün için de dekoratif bir yastığa dönüştürmek gibi son derece şık çözümler sunan eşsiz tasarımlar olarak hayranlık uyandırıyor . 2017 Sezonu İkea PS  Koleksiyonu için de yer alan ve sizin de ilginizi çekeceğine emin olduğumuz bir kaç farklı tasarımı bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Keyifli Ve Güzel Balkonlar Nasıl Dekore Edilir 2017 başlıklı makalemizde 2017 balkon dekorasyon modelleri, balkonlar nasıl dekore edilir ve en güzel balkon dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar