Ev Dekorasyonu

İlham Veren Dekoratif Oda Bölme Fikirleri 2017

Bazen Ev Dekorasyonu içinde küçük değişiklikler yapmak iyi olur , çok fazla bir değişiklik yapmadan küçük detaylar ile dekorasyona heyecan ve estetik kazandırmak çok büyük keyifler verebilir . dekoratif özelliklerin yanında işlevselliği de olan paravanlar , seperatörler ve benzeri Dekoratif Oda Bölücüler gibi bir çok ilginç ve etkileyici fikirler az önce sözünü ettiğimiz heyecanı ve farklılığı dekorasyona kazandıracak güçlü etkileri olan elemanlardır .

Bir alan için de farklı alanlar yaratmak ve işlevselliği arttırmak adına kullanılan Oda Bölme Fikirleri ile hem yerden kazanacak hem de dekorasyona gizemli bir hava kazandıracaksınız . Bazı evlerin girişi ile salon veya odalar önünde hiç engel olmadan direkt olarak geçiş özelliğine sahiptir bu belki çok modern ve çağdaş bir biçim olabilir ancak bazen ince tül gibi hafif de olsa zarif ve estetik setler çok faydalı olabilir . Örneğin yatak odanız direkt olarak kapıya bakıyorsa ve size rahatlık verecek şık bir oda bölücü inanılmaz rahatlık verebilir .

Bu tarz oda bölücü örneklerini daha çok salon dekorasyonların da yemek odası ve oturma köşelerini bölme amaçlı olarak kullanıldığını görüyoruz , oysa ki bu tarz uygulamaları önüne engel koymak istediğiniz her alanda uygulayabilirsiniz . 2017 Dekoratif Oda Bölücü Fikirleri arasın da perdeler , bambu tasarımlar , kitaplık veya benzeri büyük mobilyalar , kafesli paravanlar ve dekoratif seperatörler sizlere çok şık ve farklı seçenekler olarak sunuluyor . İlham Veren Oda Bölme Fikirleri arasın dan sizler için seçtiğimiz örnek modelleri inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Zeminler İçin Dekoratif Desenli Karo Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 desenli zemin karosu modelleri, 2017 zemin karosu modelleri ve dekoratif desenli zemin karoları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar