Çocuk Odası

Kardeş Odaları İçin En Kullanışlı Dekorasyon Önerileri 2017

Çocuk Odası , bebek ve genç odaları evimizin en renkli ve en eğlenceli bölümleri olarak dekorasyonları ile hayranlık uyandırıyor . Çok çocuklu ailelerde aynı odayı paylaşacak çocuklar için güzel ve Kullanışlı Kardeş Odası Dekorasyonları yaratmak özellikle de küçük odalarda biraz sıkıntılı bir durum olarak karşımıza çıkıyor .

Kardeş Odaları İçin En Kullanışlı Dekorasyon Önerileri 2017

Biraz araştırma ve birazda yaratıcılığınızı ortaya koyarak en küçük odalarda bile iki veya üç kardeş için son derece rahat ve kullanışlı dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz . Kardeş Odaları için en rahat çözüm özellikle de küçük bir odada ranzalar ve duvarları kullanmak olacaktır , duvara monte dolap ve raflar gibi ranzaları da tek bir duvar veya iki duvarın birleştiği köşeleri kullanarak iki ranza ile dört kardeşe güzel bir oda bile hazırlayabilirsiniz .

ranzali kardes odalari

ranzali kardes odalari

Bazen dolap ve çalışma masası üzerine yerleştirilen ranzalar ile de çocukların odalarında yerden rahat ve kullanışlı bir alan bırakarak çok daha kullanışlı bir dekorasyon da düşünebilirsiniz . Mobilya sektörünün yaratıcı markaları özellikle kardeşlerin kullanabileceği ortak odalar için yenilikçi fikirler üreterek yatakları üste taşıyan ilginç ve rahat tasarımlar üreterek kardeşler için oldukça keyifli tasarımlar ortaya çıkarıyorlar .

Kardeş Odaları İçin Dekorasyon Önerileri en çok da odaya rahatlık kazandıran düzenli depolama alanları yaratan duvara monte dolap ve raflar gibi yatak altı depolama alanları için de çekmeceler , baza ve yüksek ayaklı karyola seçimleri ile kutuları , sepet ve benzeri bir çok eşyayı da bu boş alanda düzenli bir şekilde depolayabilirsiniz .

En Kullanışlı Kardeş Odaları ortalıkta karmaşa yaratmayacak , eşyaları düzenli bir şekilde depolamanızı sağlayacak bol dolaplı odalardır . İki kız kardeş veya erkek kardeşler için durum çok keyifli olabilir ancak kız ve erkek kardeşler için oda dekorasyonun da çok gerekli bir kaz detayı dikkatle düşünmelisiniz . Sizlere çok şık fikirler vereceğini düşündüğümüz erkek ve kız çocuklar için en güzel örneklerin paylaşıldığı incelemenizi önereceğimiz Kız Çocuk Odası Odası Dekorasyonları eminiz ilginizi çekecektir .

Kız ve erkek kardeşlerin odaların da renkler , aksesuarlar ve kişiliklerinin gelişmesinde yararı olacak bazı detayları araştırıp dekorasyona eklemeniz gerekir , örneğin erkek yatağının duvarına onun ilgisini çeken resim ve aksesuarlar seçin , kız yatağına da cibinlik , çiçekli , kelebekli aksesuarlar seçin . Kardeş Odası Dekorasyon Önerileri içinde özellikle kız ve erkek kardeşlerin odalarında cinsiyet ayrımı olmayan her iki cinsinde kullanabileceği renk seçimleri yapın , örneğin gri ve sarı , kırmızı ve beyaz gibi tek bir rengi de kullanabilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Küçük Ve Dar Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde çocuk odası, çocuk odası dekorasyon modelleri ve çocuk odası dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum