Ev Tekstil

Kendini Temizleyen Taç Stor Perde Modelleri 2017

2017 Taç Stor Perde Modelleri biz kadınları heyecanlandıran yepyeni Inova modeli , hayatı kolaylaştıran ve modern bir şıklık yaratan stor tasarımı ile gönlümüzde taht kurdu diyebiliriz . Stor perdelerin şık duruşu tamam ama birde temizlik aşaması var ki tam bir sıkıntı , ne elde , ne makinede yıkayamazsın , silsen istediğin sonucu alamazsın , zaman içinde sararmalar , lekeler ve hoş olmayan itici bir görüntü nihayet son buldu . Kendini Temizleyen Taç Stor Perdeler üstün teknoloji apresi sayesinde lekelerin yapışmasına engel oluyor , sadece nemli bir bez ile silerek bırakıyorsunuz en yoğun leke bile gün ışığı ile en fazla 15 gün içinde yok oluyor .

Ev Tekstili alanında ve diğer bir çok alanda kendini kanıtlamış dünyaca ünlü Taç markası yeniliklerine eklediği bu harika stor perdeler ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi bir kez daha başardı . Işıkla Temizlenen Taç Stor Perdeler , gün ışığı , tasarruflu ampuller , led aydınlatmalar , floresan lambalar ve diğer ışık gücü olan tüm farklı aydınlatmaların ışığı ile kendi kendini temizleme özelliğine sahip tasarımlar olarak büyük bir ilgi görüyor . Evde zaman içinde oluşan is ve kirler örneğin sigara dumanı , yemek buharları , özellikle kış aylarında oluşan kalorifer isi ve kazara stor perdenize sıçrayan her hangi bir leke artık temizlemesi zor ve imkansız olmaktan çıkıyor .

En Ağır lekenin bile en fazla 15 gün de kendiliğinden temizlendiğini TÜV Rheinland tarafından kanıtlanmış ve onaylanmıştır . Işıkla Kendini Temizleyen Taç Stor Perde Modelleri arasından sizler için seçtiğimiz örnek modelleri inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Karaca Home 2017 Pike Takımı Modelleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2017 karaca pike takımı modelleri, ev tekstili ve karaca 2017 pike modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar