Yatak Odası

Keyifli Vintage Yatak Odası Dekorasyon Önerileri 2017

Yatak Odası için seçebileceğiniz en sıcak ve en keyifli dekorasyon stillerin den biri olan Vintage Yatak Odası Dekorasyonları , nostaljik bir hava ve sakin bir görüntü oluşturarak yatak odanıza huzuru ve rahatlığı da taşıyarak inanılmaz bir şıklık yaratacaktır . Son yılların moda akımların dan biri olan vintage tarzı , ev dekorasyonun da mutfaktan banyoya , oturma odasın dan genç ve çocuk odalarına kadar bir çok bölüm de kullanılıyor . Salon dekorasyonu dahil evinizin her bölümüne yakışacak vintage dekorasyonlar için de bu defa konumuz yatak odaları ve yatak odanız da vintage etkisini nasıl yaşatabilirsiniz sizler için araştırdık ve en şık örnekler ile de taçlandırdık .

Keyifli Vintage Yatak Odaları için ilk yapmamız gereken şey eskitme bir kaç mobilya , aksesuar , tekstil ürünleri , veya detay olarak eskitme bir kaç dokunuş odanız da hemen vintage etkisi yaratacaktır . Yatak odanız da bulunan yepyeni mobilyalarınızı değiştirmeden vintage etkisini nasıl yaratabileceğinizi de bir kaç küçük tüyo vererek kolaylaştıralım . Var olan farklı tarz mobilyalar da biraz değişiklik yapalım örneğin yatak başını eskitme bir model ile değiştirelim veya kendimiz boyayalım , duvarlara bir kaç eskitme aksesuar , pastel renkli perde , halı ve yatak örtüleri gibi aksesuarlarda da vintage dokunuşlar tercih edelim .

Danteller , nakışlar , işlemeler hem yatak odalarına hem de bu tarza oldukça yakışır , hemen her detayda bu tür süslemeleri tercih edebilirsiniz 2017 Vintage Dekorasyon Önerileri için de bu tarz şıklıkları sıklıkla göreceğiz , el işleri ve eskiye eit tasarımlar bu sezon da popüler . Vintage Yatak Odası Dekorasyon Önerileri arasın dan sizin de çok beğeneceğinize emin olduğumuz ve kendi yatak odanıza uyarlarken kolaylık sağlayan görselleri incelemenizi tavsiye ederiz .

 

Bir önceki yazımız olan Yatak Ucu Dekoratif Sandıklı Puf Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 sandıklı yatak ucu puf modelleri, dekoratif yatak ucu pufları ve sandıklı yatak ucu pufları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

2 Yorum