Ev Dekorasyonu

Küçük Balkon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler 2017

Küçük Balkon Dekorasyonları için en yoğun araştırmaların yapıldığı son derece güzel bir sezonu yaşıyoruz . İlkbaharın ılık havasını ve yaklaşan yaz mevsiminin tadını çıkarıp keyif yapacağımız balkonlarımız için en rahat ve kullanışlı dekorasyon şekillerini şimdiden düşünmeye başladık .

Küçük Balkon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler 2017

Büyük ve geniş balkonu olanlar için çok fazla bir sorun yok , ancak Küçük Balkonlar dekore edilirken bizi biraz kısıtlıyor . Her evin bir balkonu olmalı , çok küçük bile olsa bir balkon mutlaka olmalı , Ev Dekorasyonu içinde özellikle ilkbahar ve yaz aylarında çıkıp nefes alacağınız , güneşin , rüzgarın ve yağmurun eşsiz havasını soluyacağınız bir balkonunuz olmalı . İşte bu nedenle küçücük balkonları nasıl dekore edeceğimizi anlatan güzel bir makale hazırladık .

kucuk balkonlar

kucuk balkonlar

Balkon Dekorasyonları arasın da dar ve uzun balkonlar , küçük ve dar balkonlar , kare kutu gibi balkonlar gibi bir çok farklı yapıda balkonlar içinde rahat edeceğimiz , keyifli anlar yaşayacağımız en kıymetli alanlar olarak kaliteli bir dekorasyonu da hak ediyorlar . Evlerimizin sokağa açılan köşeleri olan balkonlar dinlenmek ve temiz havanın keyfini yaşamak için dışarı tasan mini bahçelerdir aslında .

Küçük Balkon Dekorasyon Önerileri daha önce de incelediğimiz küçük alanların nasıl dekore edildiğinde anlatılan gibi daha çok duvara monte eşyaların kullanıldığı , portatif ve küçük ebatlı eşyalar ve nasıl bir yerleşim yapılacağını en güzel örnekler ile incelemiştik . İlham alacağınız güzel bir konu olan Küçük Balkon Dekorasyon Fikirleri  sizler için faydalı olacaktır .

Balkonu rahat ve konforlu bir hale getiren bazı parçalar vardır örneğin rahat bir oturma köşesi , yemek masası , sehpa , şemsiye veya benzeri bir güneşlik tasarımı , çiçekler ve aksesuarlar her balkonun olmazsa olmazlarıdır . Balkonunuza sınırlama getirmeyecek küçük ebatlı eşyalar seçerek çok daha kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz örneğin yemek masanız işi bitince kapanıp bir kenara kaldırılabilir olmalı .

Rengarenk bahçe çiçeklerini en güzel saksılarda balkonunuzun en keyifli köşelerine , duvarlarına veya balkon demirlerine asmalısınız , rüzgar çanları , mumlar fenerler gibi çok güzel aydınlatmalar da dekorasyonda yer almalı . Balkonlar İçin Şık Dekorasyon Fikirleri arasından sizinde beğeneceğinize emin olduğumuz en güzel görselleri seçtik inceleyerek kendi evinizin minik balkonuna uyarlayabilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Bahçe Salıncakları İle Keyifli Dekorasyon Önerileri 2017 başlıklı makalemizde bahçe dekorasyonları, bahçe salıncağı modelleri ve bahçe salıncakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar