Ev Dekorasyonu

Laura Ashley 2017 Dekorasyon Trendleri

Dünyaca ünlü İngiliz markası Laura Ashley , dekorasyon da söz sahibi isimler arasın da adeta zirvede yer alıyor diyebiliriz . Ev Dekorasyonu için aklınıza gelen her tasarımı estetik ve kalitesi ile büyük bir titizlikle tasarlayan marka Laura Ashley 2017 Dekorasyon Trendleri romantik çizgisini bozmadan özgün ve estetik tasarımlar olarak bu sezon da hayranlık uyandıran birbirinden güzel ürünü ile büyük bir beğeni topladı .

Zarif ve romantik renkleri , desenleri ev dekorasyonu için tasarladığı her parçada ustalıkla kullanmış , duvar kağıtları , ev tekstili ürünleri , aksesuarlar ve benzeri tasarımları ile her mekanda ışıltılı bir dekorasyona sahip olacaksınız . Ev Dekorasyonun da banyo dan mutfaka , salondan yatak odasına kadar yüzlerce şık ürünü ile masalsı bir hava yaratabilirsiniz . 2017 Laura Ashley Dekorasyon Koleksiyonu evinizin her köşesin de başka bir şıklık yaratmanız için son derece estetik aksesuarları , zarif süs eşyaları , dekoratif kırlent ve yastıklar gibi duvarlar için de inanılmaz parçaları ile göz kamaştırıyor .

Ev tekstili ürünleri arasın da birbirinden güzel ve kaliteli döşemelik kumaşlar , perdeler , şık yatak örtüleri , halılar ve benzeri parçalar her evin dekorasyonun da görmek isteyeceği tasarımlar olarak hayranlık uyandırıyor . Laura Ashley 2017 Koleksiyonu içinden sizlerin de çok beğeneceğinize emin olduğumuz en etkileyici parçaları bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Evinizi Tazeleyen İlkbahar Dekorasyon Önerileri 2017 başlıklı makalemizde 2017 ilkbahar dekorasyon önerileri, ev dekorasyonu ve evde ilkbahar dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar