Mutfak

Mutfağınızı Güzelleştirecek Dekoratif Raf Modelleri

Mutfağınızın dekorasyonun da hem görselliği olan hem de çok işinize yarayacak olan Mutfağınızı Güzelleştirecek Dekoratif Raf Modelleri ile sıcak ve keyifli bir şıklık yaratabilirsiniz .

Mutfağınızı Güzelleştirecek Dekoratif Raf Modelleri

Mutfak dekorasyonun da en renkli yerler duvarlardır diyebiliriz , renkler , desenler ve mutfağa ait detaylar ile göz alıcı dekorlar ve en çok da dekoratif özelliği olan objelerin yerleştirildiği Mutfak Rafları . En sevdiğiniz zarif fincan takımları , desenli porselen tabaklar , rengarenk kupalar ve modelleri ile dolap içlerine gizlenmeyecek kadar güzel baharat takımları bu nostaljik raflarda sergilenir.

beyaz ahsap dekoratif raf

beyaz ahsap dekoratif raf

Eski dönemlerde her evin mutfağında mutlaka bulunan ve bütün yemek takımlarının depolandığı raflar son yıllar da yeni mutfakların dekorasyonlarında da yer almaya başladı . Vintage mutfakların dekorasyonun da eskitme ahşap raflar , country ve shabby chic dekorasyonlarda rengarenk boyalı ahşap raflar , modern dekorasyonlu mutfaklarda ise modern tarz veya kendi zevkinize göre bir raf modeli kullanabilirsiniz .

dekoratif ahsap mutfak raflari

dekoratif ahsap mutfak raflari

Küçük ve dar mutfakların dekorasyonun da sıklıkla tercih edilen raf tasarımları , estetik bir şıklık yaratmak veya bir çok mutfak eşyasının düzenli bir şekilde depolanmasında inanılmaz işe yarıyor . Evinizin mutfağın da bu güzel raflar için boş bir duvar varsa hiç düşünmeden denemelisiniz , her tarz dekorasyona çok yakışan Dekoratif Mutfak Rafları dekorasyona sıcak ve keyifli bir hava yansıtıyor .

dekoratif ahsap raf

dekoratif ahsap raf

Hazır olarak bir çok markanın mağazaların da satışı yapılan Dekoratif Raflar mutfağınızın genel dekorasyon renklerine ve tarzına uygun bir modeli seçerek özel yaptırabilir veya el beceriniz varsa kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz .

Mutfağınızı Güzelleştirecek Dekoratif Raf Modelleri

Mutfağınızı Güzelleştirecek Dekoratif Raf Modelleri

Rafların en güzel örnekler olarak kullanıldığı Geleneksel Mutfak Dekorasyonları konumuzu da inceleyerek ilham alabilirsiniz . Nostaljik bir dekorasyon yaratmak veya sadece geçmişten küçük bir dokunuş olarak mutfağınız da görmek isteyeceğiniz raflar için eminiz duvarınız da küçük bir boşluk vardır .

nostaljik mutfak raflari

nostaljik mutfak raflari

Sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel Dekoratif Raf Modelleri , boyalı , ahşap , dekoratif rafları inceleyerek kendi mutfağınız için keyifli ve sıcak bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz . Değerli porselenleriniz , zarif kahve fincanı takımlarınız , rengarenk sevimli kupalar , şirin baharat kavanozları veya minik aksesuarları yerleştirerek son derece etkileyici bir dekor oluşturacaksınız .

renkli dekoratif mutfak raflari

renkli dekoratif mutfak raflari

 

Bir önceki yazımız olan Eskitme Ahşap Detaylı Keyifli Mutfak Dekorasyonları başlıklı makalemizde eskitme ahşap dekorasyonlar, Eskitme Ahşap Detaylı Keyifli Mutfak Dekorasyonları ve eskitme ahşap detaylı mutfaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar