Yatak Odası

Nostaljik Vintage Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Vintage Tarzı Dekorasyonların çok popüler olduğu yeni bir döneme daha girmiş bulunuyoruz , Yatak Odası için sizlerin de tercihi vintage bir dekorasyon ise bu makale çok işinize yarayacak fikirler içeriyor . Öncelikle vintage tarzının özelliklerinden bahsederek konuya başlamak istiyorum .

Nostaljik Vintage Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Toprak renk tonları , pastel ve açık renklerin kullanıldığı , dantellerin , çiçek desenlerinin , nostaljik aksesuarların ve eski tarz mobilyaların kullanıldığı son derece zarif ve etkileyici bir dekorasyon modelidir . Vintage Yatak Odaları için bu tarzı uygulamak istiyorsanız eğer ilk olarak bir kaç parça eskitme dekoratif mobilyaya ihtiyacınız olacak , örneğin bir makyaj masası , yatak başı , gardrop veya komidinler olabilir .

vintage romantik yatak odasi

vintage romantik yatak odasi

İsterseniz tüm mobilyaları Vintage Tarzı olarak tercih edebilir veya bir kaç dekoratif amaçlı mobilya da kullanabilirsiniz . Huzurlu ve rahat bir havası olan Vintage Tarzı Yatak Odaları için en önemli detaylardan biri olan çiçek desenli kumaşları , perdeleriniz de , duvar kağıdında , yatak örtünüzde veya yatak başı , puf gibi parçalarda kaplama kumaşı olarak mutlaka kullanın .

Vintage Yatak Odası Dekorasyonları konusunu bu makaleden de inceleyebilirsiniz ,  keyifli ve şık öneriler bulunuyor . Eski tarz bir dekorasyon şekli olan vintage akımı , bazen evin genelinde bazen de bir kaç bölümünde kullanılarak nostaljik bir hava yaratılıyor , sıcak ve keyifli bir güzelliği olan vintage dekorasyonlar son yıllarda oldukça ilgi görüyor .

Yatak odanızda sadece aksesuarlar , renkler , çiçekli desenler , danteller ve eskitme bir parça mobilya ile bile bu tarz bir dekorasyon yaratabilirsiniz . Böylesi zarif bir Vintage Yatak Odası dekorasyonun duvar kağıtlarına da yansıması çok hoş olur , çiçekli , kuşlu , kafesli , kelebekli bir duvar kağıdı ile yatak odanızın duvarların da vintage şıklığını devam ettirebilirsiniz .

Dantellerin en çok yakıştığı dekorasyon budur dersek çok da yanlış olmaz , zarif ve etkileyici bir dekor olarak dantelleri nevresimler , yatak örtüsü , abajur kenarları tül ve perdeler de kullanın inanılmaz zarif bir havası var . Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en şık örnek modelleri seçerek derledik , yatak odanızda yenilik yapmadan önce incelemenizi öneririz .

Bir önceki yazımız olan Ferforje Karyola Modelleri İle Romantik Yatak Odaları 2017 başlıklı makalemizde ferforje karyola modelleri, ferforje karyola modelleri ile romantik yatak odaları 2017 ve ferforje karyolalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar