Diy

Plastik Şişelerden Yaratıcı Geri Dönüşüm Fikirleri 2017

Diy örnek projeleri arasın da sıklıkla yepyeni fikirler ile karşılaştığımız Plastik Şişelerden Geri Dönüşüm Fikirleri çok işe yarayan ve dekorasyona estetik bir hava kazandıracak birbirinden ilginç çalışmalar yapılıyor . 2017 Geri Dönüşüm Fikirleri arasın da en çok ilgi gören çalışmalardan biri olan pet şişeler ile hem çok ucuz hem de bir o kadar dikkat çeken tasarımlar arasın da dekoratif çiçek saksıları , rengarenk aydınlatmalar , takılar , masa üstü kalemlikler , fermuarlı cüzdanlar hatta dekorasyona rahatlık katan çok güzel puf tasarımları bile yapılıyor .

Pet şişeleri değerlendirmenin bir çok farklı yolu var , üzerine dekupaj yapılarak , boncuklarla süslenerek , ısıtılarak şekil verme , boya çalışmaları ile veya maket bıçağı ile istediğimiz şekiller de keserek ne istiyorsak onu yapabiliriz . Bahar ayları yaklaşıyor balkonları ve pencere kenarları için plastik şişeleri şık ve dekoratif saksılara dönüştürebiliriz , balkon ve bahçeler için dekoratif sarkıt avizeler , bahçe ve balkon aydınlatmaları .

Plastik Şişelerden Yaratıcı Fikirler arasın da sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz birbirinden güzel örnekler var , biz de sizlere ilham verecek bir kaç güzel tasarımı seçerek bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

 

 

Bir önceki yazımız olan Konserve Kutusuna Peçete Dekupaj Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde dekupaj nasıl yapılır, diy ve konserve kutusuna dekupaj yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar