Duvar Kağıtları

Rasch 2017 Duvar Kağıdı Koleksiyonu Liaison Serisi

2017 Rasch Duvar Kağıdı Koleksiyonu zarif desen ve renk seçimleri gibi farklı özelliklere sahip kaliteli dokusu ile de yaşam alanlarının duvarların da estetiği ve kaliteyi öne çıkarıyor . Duvar Kağıtları ve benzeri duvar kaplamalarına sanatsal bir bakış açısı olarak karşımıza çıkan Rasch duvar kağıtları , dayanıklı dokusu ile suya , buhara , neme ve küflenmeye karşı inanılmaz bir direnç gösteriyor . Ev dekorasyonun da mutfak , banyo ve suyun buharın yoğun olduğu tüm alanların duvarların da yıllarca ilk günkü ışıltısını ve canlılığını koruyarak dekorasyona dolgunluk ve derinlik hissi kazandıran rasch duvar kağıtları bu sezon çok zarif seriler ile dekorasyonlara farklı bir boyut kazandıracak diyebiliriz .

2017 Rasch Liaison Serisi modern çizgilerin klasik tarz ile harmanlandığı muhteşem renk uyumu ve klasik desenleri ile dikkat çekiyor , koyu mavi ve gri tonlarının , damask desenleri ve klasik şal desenlerinin etkileyici güzelliğini evinizin tüm duvarların da sanatsal bir hava yaratarak göz alıcı bir şıklık yaratacaksınız . Modern dekorasyonlar için çizgi desenler , geometrik desenler ve zarif uyumlu renk kombinleri ile de duvarlarınızda göz alıcı bir dekor oluşturabilirsiniz .

Yeni Moda Rasch Duvar Kağıdı Modelleri arasın dan sizler için en etkileyici modelleri seçerek bir araya getirdik , renkleri ve desenleri gibi kullanacağınız alanın özelliklerine uygun dokusal özelliklere de sahip olan markanın yepyeni ürünlerini mutlaka görmeniz gerekir .

 

Bir önceki yazımız olan 2017 İç Cephe Duvar Boyası Renk Trendleri başlıklı makalemizde 2017 duvar boyası renk trendleri, 2017 iç cephe duvar boyası renkleri ve 2017 sezonu duvar boyası trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar