Salon

Salonlar İçin En Güzel Dekorasyon Renkleri 2017

Salon dekorasyonları genel de görselliğin ön plana çıktığı dekorasyonları ile dikkat çekiyor , ancak son yıllar da görsellik kadar rahatlığın da esas alındığı çok daha keyifli salon dekorasyonları ilgi görüyor . Dekorasyonlar da kullanılan mobilyalar , aksesuarlar ve diğer eşyalar renkler olmadan çok fazla bir şey ifade etmez . 2017 Salon Dekorasyon Renkleri pastel tonlar ve detaylar da canlı renk tonları olarak son derece zarif bir hava yaratıyor . Renk uyumu ile her dekorasyon başarıya ulaşabilir , duvar renkleri ve mobilya renkleri zıt renkler de olabilir , aynı renk ve tonları da olabilir bu durum da başka renk tonları ile denge yaratmak gerekir .

Tamamen açık renkli dekorasyonların mutlaka canlı ve zıt renklere ihtiyacı vardır aksi takdir de sıkıcı ve ruhsuz bir hava yaratabilir . Bazen de canlı ve koyu renkli dekorasyonları sakinleştirmek için açık ve pastel renkler kullanmak gerekir . Ev Dekorasyonu için genel olarak tercih ettiğiniz dekorasyon tarzına yakışan renk tercihleri yaparak salonunuzda da bu renkleri kullanabilirsiniz . Açık renkli duvarlar fon olarak görüldüğü için mobilyalarınız ve diğer tüm eşyalar da renkleri dengeli bir şekil de kullanmanız en ideal seçim olabilir .

2017 Dekorasyon Renkleri yeşil tonlarının öne çıktığı , doğal ve rahatlatan bir havayı salonlarınıza da yansıtabilir . En Güzel Salon Dekorasyon Renkleri pastel tonlar da özellikle ferah ve aydınlık bir hava yaratmak istediğiniz salonlar da kullanılabilir , sizler için seçtiğimiz örnek Salonlar İçin Dekorasyon Renkleri ni incelemenizi öneririz .

 

Bir önceki yazımız olan Beyaz Salonlar İçin Zarif Dekorasyon Fikirleri 2017 başlıklı makalemizde beyaz salon dekorasyonları, beyaz salonlar için zarif fikirler ve salon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar