Tarzlar

Shabby Chic Tarzı Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Evinizin dekorasyonunda feminen bir şıklık ve romantik bir hava oluşturmak istiyorsanız sizler için en ideal dekorasyon Tarzlar ı arasın da yer alan Shabby Chic Dekorasyon Modelleri ni mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz . Açık pastel renkler , beyaz ve krem gibi renkler daha çok beyaz renge uyumlu olarak seçilmelidir . Beyaz fon üzerine pastel renkler ile renklendirilen bu keyifli dekorasyon da yeni tasarımların yanın da eskileri de kullanabilirsiniz , eski mobilyalar , danteller , yapay veya gerçek canlı çiçekler Shabby Chic Tarzı Dekorasyonların öne çıkan detayları arasın da yer alıyor .

Shabby Chic Ev Dekorasyon Modelleri feminen bir havaya sahiptir , el yapımı danteller , örtüler , yastıklar ve aksesuarlar da bu tarz dekorasyonlara çok yakışacaktır  . Tamamen beyaz ve pastel renkli bir dekorasyonu da canlandıracak aksesuar ve bir kaç mobilyaya ihtiyaç duyacaksınız bunun için eskitme doğal ahşap bir mobilya , sehpa , gümüşlük , büfe gibi parçalardan bir veya bir kaç dekoratif tasarım yeterli olabilir . Renklerin kullanıldığı başka eşyalar da olabilir örneğin koltuklarınızın üzerine rengarenk işlemeli süslü kırlent ve yastıklar kullanabilir , perdelerinize desenler ile renk kazandırabilirsiniz .

Ev dekorasyonunun geneline bu tarzı yaymak istiyorsanız evin her bölümün de tamamen veya detaylarda bir kaç parça eşya kullanabilir veya sadece evin oturma odası , salon , mutfak ve banyo gibi bazı bölümlerin de romantik dekorlar oluşturabilirsiniz . 2017 Shabby Chic Dekorasyon Modelleri arasın dan sizlere farklı fikirler de sunacağını düşündüğümüz en etkileyici modelleri derledik inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan İskandinav Stili Daire Dekorasyonu Nasıl Olmalı 2016 başlıklı makalemizde 2016 iskandinav stili dekorasyonlar, iskandinav stili dekorasyon nasıl olmalı ve modern iskandinav stili daire dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar