Ev Dekorasyonu

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler 2017

Ev Dekorasyonu için seçtiğiniz tarzın yanında en uygun rengi seçmek ve renk kombinleri ile şıklığın etkisini arttırmak aslın da hiç de zor değil . Siyah Beyaz Dekorasyonlar bu kez sizlere vereceğimiz en zarif örnekler olarak araştırma konumuz oldu .

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler 2017

Genel de salon dekorasyonların da ve modern tarz dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilen Siyah Beyaz Zarif Dekorasyonlar aslında evinizin her bölümünde kullanabileceğiniz renklerdir . Banyoda , mutfakta ,fayans ve karo seçimleriniz ile bu şıklığı yansıtabilirsiniz , ancak söz konusu evin diğer alanları olunca bu etkileyici iki renkten birini fon olarak seçmelisiniz diğeri de detaylarda kullanılmalı .

siyah beyaz dekorasyon önerileri

siyah beyaz dekorasyon onerileri

Sadece siyah ve beyazın kullanıldığı bir dekorasyon hayal edin ne kadar da sade ve sert görünüyor değil mi ? oysa ki bu iki renge başka renk tonlarını da eklersek çok daha yumuşak ve sıcak bir hava yaratabiliriz . Bu sezon da dekorasyonda altın ışıltılarının moda olduğunu düşünecek olursak , siyah ve beyaz kombinin de inanılmaz lüks bir hava oluşabilir .

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonları salon , yatak odası , oturma odası ve antreniz için bile tercih edilebilir , gri , pembe , mavi , toprak tonları gibi canlı ve parlak renkleri de dekorasyonda detay olarak kullanırsanız çok daha etkileyici bir şıklık yaratmış olursunuz . Örneğin duvar aksesuarlarında , dekoratif bir mobilyada , aydınlatmalar ve desenlerde altın veya gümüş ışıltıları mutlaka denemelisiniz .

Siyah Beyaz Dekorasyon Önerileri daha çok beyaz duvarlar , siyah ve beyaz kombinli mobilyalar , siyah aksesuarlar ve açık gri tonlarda zemin döşemeleri gibi karşımıza çıkıyor . Son yıllarda siyah ve beyaz ağırlıklı dekorasyonlarda ahşabın sıcak havasını yaşatan detaylar ilgi görüyor , zemin kaplaması , eskitme ahşap duvar panelleri ve dikkat çeken mobilya parçaları doğal ahşap şıklığı ile bu dekorasyona çok şey katabilir .

Dekorasyon tarzınızın modern veya klasik gibi başka tarzlardan oluşunu sizin seçeceğiniz küçük detaylar ile siyah ve beyazı yönlendirmek için de kullanabilirsiniz sizler için incelemeniz gereken bu konuyu da mutlaka dikkate almanızı öneriyoruz Dekorasyonda İki Renk Kombinleri farklı fikirler içeriyor .

Zarif Dekorasyon Önerileri arasın dan sizler için en güzel siyah ve beyaz örnek modelleri seçerek derledik inceleyerek , ilham alabilir evinizde şık ve etkileyici dekorasyonlar yaratabilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Bahçe Salıncakları İle Keyifli Dekorasyon Önerileri 2017 başlıklı makalemizde bahçe dekorasyonları, bahçe salıncağı modelleri ve bahçe salıncakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar